Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Masey Ferguson Model Tjeter Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Masey Ferguson Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:11 Traktorë , Skenderaj

MF165 s motorr i sa po ardhur

5 400 EUR

Dje 17:57 Traktorë , Besianë

MASSEY FERGUSON / 263 / TURBO

Dje 17:54 Traktorë , Besianë

MASSEY FERGUSON / 240 S /

Dje 17:40 Traktorë , Burim

Shiten 284S,362,148

27 Nën 11:10 Traktorë , Besianë

Shtepiz per Massey Ferguson

300 EUR

24 Nën 22:00 Traktorë , Ferizaj

Shitet Traktori

22 Nën 05:05 Traktorë , Vushtrri

Mjellse Nodet me 25rena

12 345 EUR

18 Nën 22:16 Traktorë , Vushtrri

Shitet Massey 285s

7 500 EUR

14 Nën 14:31 Traktorë , Vushtrri

Massey ferguson 365

09 Nën 17:44 Traktorë , Burim

Shiten traktorat

26 Tet 18:47 Traktorë , Viti

Frez 2.2m ndrrim me pllug me 3

850 EUR

21 Tet 23:34 Traktorë , Gjakovë

Traktor ngarkus

15 Tet 22:23 Traktorë , Gjilan

Traktor

5 000 EUR

15 Tet 09:57 Traktorë , Vushtrri

Massey 285s

7 500 EUR

14 Tet 23:38 Traktorë , Skenderaj

U shit Flm merr jep��Mase Fergusan 168S

5 500 EUR

12 Tet 14:28 Traktorë , Drenas

Masey 240s viti 2001

16 Sht 14:29 Traktorë , Ferizaj

shitet massey ferguson 240s

123 EUR

12 Sht 08:48 Traktorë , Klinë

Masey Ferguson 6180

05 Sht 08:26 Traktorë , Kaçanik

Masey ferguson 298

04 Sht 15:57 Traktorë , Burim

Traktor Massey Ferguson 3635

11 000 EUR

03 Sht 19:37 Traktorë , Prishtinë

Shitet Massey Ferguson 048413116

27 000 EUR

28 Gush 07:57 Traktorë , Prishtinë

Massey Ferguson 6180

28 Gush 02:14 Traktorë , Besianë

Goma

100 EUR

26 Gush 21:00 Traktorë , Ferizaj

Massey ferguson 240s

1 EUR

19 Gush 19:45 Traktorë , Viti

2 Traktora Masey Fergusan / Llamorgjini

999 EUR Price Reduced

19 Gush 14:48 Traktorë , Besianë

Massey Ferguson

10 Gush 11:12 Traktorë , Burim

Shitet trapi mram 274marsej

09 Gush 18:04 Traktorë , Skenderaj

Massey 390t U SHITTTT

03 Gush 15:29 Traktorë , Besianë

Kos e barit 16 ps

02 Gush 20:09 Traktorë , Ferizaj

Traktor Internacional

1 EUR

19 Korr 10:10 Traktorë , Therandë

Massey Ferguson

09 Korr 11:48 Traktorë , Vushtrri

Imt 539

2 450 EUR

07 Korr 22:58 Traktorë , Prizren

Traktor Massey Ferguson LMT 549 (1987)

5 500 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Masey Ferguson Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione