Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia | SR

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia SR | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Mar 14:54 Skuter , Prizren

Aprilia sr 49cc

650 EUR

23 Mar 21:12 Skuter , Rahovec

Aprilia sr50

02 Mar 22:26 Skuter , Mitrovicë

SHITET HELMETA N GJENDJE T RREGULLT

25 EUR

24 Shk 01:03 Skuter , Dardanë

Shiten skuterat me dogan

1 700 EUR

25 Jan 16:34 Sportiv , Prizren

Aprila sr 50cc

9 EUR

13 Dhj 18:08 Skuter , Pejë

APRILASR

24 Nën 16:09 Skuter , Pejë

AprilaSr

30 Tet 13:23 Skuter , Rahovec

Aprilia sr 125

1 350 EUR Price Reduced

28 Tet 20:54 Skuter , Ferizaj

Aprilla sr 50cc

190 EUR

11 Tet 23:40 Skuter , Pejë

AprilaSr

1 500 EUR

Viti: 2019
04 Tet 23:00 Skuter , Pejë

Aprilasr

1 500 EUR

Viti: 2019
17 Sht 23:28 Skuter , Ferizaj

shitet aprila 49cc me dogan te paguar

430 EUR

Viti: 2000
03 Sht 15:57 Skuter , Ferizaj

shitet

480 EUR

Viti: 2001
27 Gush 17:30 Skuter , Pejë

Shitet Aprilia SR 125cc malossi

1 EUR

Viti: 2001
27 Gush 17:26 Skuter , Pejë

Shitet Aprilia SR 125cc malossi

1 EUR

Viti: 2001
24 Gush 19:00 Skuter , Pejë

AprilaSr

Viti: 2019
07 Gush 14:25 Skuter , Gjilan

trotinet elektrik ms energy m10

235 EUR

Viti: 2021
06 Gush 16:34 Skuter , Prishtinë

Shes aprilia

05 Korr 09:05 Skuter , Deçan

Aprilia Motoçiklete

1 200 EUR

Viti: 2014
28 Qer 11:31 Skuter , Prizren

Aprilia SR 125 Motard

1 EUR

Viti: 2012
20 Qer 18:05 Skuter , Gjakovë

Aprilia sr125

1 200 EUR

Viti: 2001
20 Qer 17:38 Skuter , Gjakovë

Shes Aprilia sr125

1 200 EUR

Viti: 2001
19 Qer 13:50 Sportiv , Therandë

Me marrveshje

4 200 EUR

Viti: 2009
25 Maj 19:57 Skuter , Gjakovë

APRILIA SR 125cc

1 050 EUR

Viti: 2001
15 Maj 12:11 Skuter , Prizren

Skuter 49cc

700 EUR

Viti: 2007
15 Maj 10:52 Skuter , Prizren

Skuter 49cc

700 EUR

Viti: 2008
03 Maj 22:43 Skuter , Prizren

Aprilia SR

11 111 EUR

Viti: 2018
27 Pri 14:59 Skuter , Gjilan

2 aprilia 50 sr ndrrim i mundshem

Viti: 2010
05 Pri 17:39 Skuter , Prizren

Aprilia 50c

850 EUR

Viti: 2011
26 Mar 19:18 Skuter , Pejë

Aprilia 125cc 2t

Viti: 2002
10 Nën 17:23 Skuter , Prishtinë

Shes aprilia sr50cc gjendje perfekte

500 EUR

Viti: 2004
08 Nën 18:54 Skuter , Prishtinë

Shes aprilia sr50cc

450 EUR

Viti: 2004
23 Tet 19:20 Skuter , Burim

Aprilia SR50

280 EUR

Viti: 2004
10 Sht 10:29 Skuter , Pejë

U SHIT FLM MERJEP

Viti: 2002
28 Korr 22:46 Sportiv , Ferizaj

Aprilla

1 EUR

Viti: 2008
25 Korr 19:43 Skuter , Pejë

Shitet Aprilia SR

Viti: 2002
06 Korr 23:34 Skuter , Prizren

Skuter

370 EUR

Viti: 2003
27 Qer 21:18 Skuter , Vushtrri

Skuter aprila 50cc

600 EUR

Viti: 2010
24 Qer 18:57 Skuter , Klinë

Skuter aprilia 125 cc

900 EUR

Viti: 2005
07 Qer 04:53 Skuter , Ferizaj

Skuter

800 EUR

Viti: 2009
05 Qer 21:21 Me katër rrota/ATV , Klinë

Skuter 150C

1 EUR

Viti: 2008
28 Maj 02:23 Sportiv , Gjilan

shitet aprilia 125cc

Viti: 2002
21 Maj 13:53 Skuter , Pejë

Fellne per skuter

80 EUR

Viti: 2020
16 Maj 10:09 Skuter , Prishtinë

Shes aprilia sr50

550 EUR

Viti: 2013
13 Maj 09:43 Skuter , Prizren

Shes

1 111 111 EUR

Viti: 2008
12 Maj 00:35 Skuter , Prishtinë

Shes skuterin

550 EUR

Viti: 1997

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia SR | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione