Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda | FMX

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda FMX | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Nën 20:48 Kros/Enduro , Gjilan

Supermoto Honda fmx650cc

Viti: 2006
25 Korr 11:54 Skuter , Ferizaj

Shitet

Viti: 2009
17 Gush 18:27 Sportiv , Prizren

Shes motorrin

2 300 EUR

Viti: 2010
18 Pri 22:58 Sportiv , Ferizaj

Shitet

800 EUR

Viti: 2004
05 Maj 23:41 Kros/Enduro , Prizren

Honda

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1990
30 Pri 13:11 Kros/Enduro , Gjilan

Kros nga zvicrra 125 cc

750 EUR

Viti: 2018
13 Pri 15:27 Skuter , Therandë

Shitet matorri

650 EUR

Viti: 1990
28 Dhj 14:50 Kros/Enduro , Prizren

Shes Honda FMX650 "i Aksidentum"

550 EUR

Viti: 2005
21 Sht 20:37 Skuter , Pejë

Shitet

300 EUR

Viti: 2010
25 Pri 17:14 Kros/Enduro , Prizren

Shitet Honda FMX650 i aksidentum

550 EUR

Viti: 2005
07 Mar 18:02 Kros/Enduro , Prizren

Shitet Honda FMX 650 kubik

650 EUR

Viti: 2005
03 Mar 20:31 Kros/Enduro , Prizren

Shitet Honda 650 kubik

700 EUR

Viti: 2005
02 Mar 19:59 Kros/Enduro , Prizren

Shitet Honda 650 cc

700 EUR

Viti: 2001
15 Jan 19:45 Sportiv , Skenderaj

New Honda FMX650 Bike për shitje

3 000 EUR

Viti: 2012
15 Jan 19:37 Sportiv , Rahovec

New Honda FMX650 Bike për shitje

3 000 EUR

Viti: 2012
15 Jan 19:24 Sportiv , Rahovec

New Honda FMX650 Bike për shitje

3 000 EUR

Viti: 2012
15 Jan 19:23 Sportiv , Prizren

New Honda FMX650 Bike për shitje

3 000 EUR

Viti: 2012
15 Jan 19:15 Sportiv , Prishtinë

New Honda FMX650 Bike për shitje

3 000 EUR

Viti: 2012
15 Jan 19:03 Sportiv , Mitrovicë

New Honda FMX650 Bike për shitje

3 000 EUR

Viti: 2012
15 Jan 18:55 Sportiv , Malishevë

New Honda FMX650 Bike për shitje

3 000 EUR

Viti: 2012
15 Jan 18:55 Sportiv , Lipjan

New Honda FMX650 Bike për shitje

3 000 EUR

Viti: 2012
15 Jan 18:43 Sportiv , Leposaviq

New Honda FMX650 Bike për shitje

3 000 EUR

Viti: 2012
15 Jan 18:34 Sportiv , Klinë

New Honda FMX650 Bike për shitje

3 000 EUR

Viti: 2012
15 Jan 18:26 Sportiv , Kaçanik

New Honda FMX650 Bike për shitje

3 000 EUR

Viti: 2012
15 Jan 18:14 Sportiv , Kastriot

New Honda FMX650 Bike për shitje

3 000 EUR

Viti: 2012
15 Jan 17:35 Sportiv , Gjilan

New Honda FMX650 Bike për shitje

3 000 EUR

Viti: 2012
15 Jan 17:23 Sportiv , Gjilan

New Honda FMX650 Bike për shitje

3 000 EUR

Viti: 2012
15 Jan 17:23 Sportiv , Gjakovë

New Honda FMX650 Bike për shitje

3 000 EUR

Viti: 2012
15 Jan 17:15 Sportiv , Ferizaj

New Honda FMX650 Bike për shitje

3 000 EUR

Viti: 2012
15 Jan 17:03 Sportiv , Dragash

New Honda FMX650 Bike për shitje

3 000 EUR

Viti: 2012
15 Jan 15:26 Sportiv , Fushë Kosovë

New Honda FMX650 Bike për shitje

30 000 EUR

Viti: 2012
15 Jan 09:33 Sportiv , Dragash

New Honda FMX650 Bike për shitje

3 000 EUR

Viti: 2012
15 Jan 07:05 Sportiv , Burim

New Honda FMX650 për shitje

3 000 EUR

Viti: 2012
15 Jan 06:04 Sportiv , Besianë

New Honda FMX650 për shitje

3 000 EUR

Viti: 2012
15 Jan 03:15 Sportiv , Artanë

New Honda FMX650 për shitje

3 000 EUR

Viti: 2012
13 Gush 15:14 Motoçikleta (mbi 50cc) , Mitrovicë

Honda fes 125cc

700 EUR

Viti: 2000
19 Qer 16:30 Skuter , Gjilan

Shiten

123 456 789 EUR

Viti: 2006
22 Pri 00:27 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Honda kros 2009

3 000 EUR

Viti: 2009
01 Tet 16:03 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjakovë

Motorr honda

Viti: 1991
13 Qer 12:32 Skuter , Gjilan

Honda FES 250cc

1 350 EUR Price Reduced

Viti: 2000
05 Qer 21:51 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Kros 550

370 EUR

Viti: 1993
21 Maj 13:36 Skuter , Mitrovicë

Honda fes 125cc

950 EUR

25 Nën 21:15 Sportiv , Ferizaj

Motor honda x R

3 200 EUR

Viti: 1996
19 Nën 21:50 Sportiv , Ferizaj

motor honda

3 200 EUR

Viti: 1996

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda FMX | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione