Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda | Shadow

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda Shadow | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Mar 20:46
Linku:
Chopper/Coustom , Prishtinë

Honda Shadow

4 600 EUR


Dje 10:46 Chopper/Coustom , Ferizaj

Honda Shadow 1100cc

26 Mar 20:46
Linku:
Chopper/Coustom , Prishtinë

Honda Shadow

4 600 EUR

20 Mar 21:22 Chopper/Coustom , Prishtinë

Honda Shadow

4 600 EUR

18 Shk 13:56 Chopper/Coustom , Pejë

Honda shadow chopper

Viti: 2000
25 Nën 16:15 Chopper/Coustom , Gjilan

Honda Shadow Unikat 600cc

4 600 EUR

08 Tet 17:51 Chopper/Coustom , Prishtinë

Honda Shadow WT Bober

3 850 EUR

Viti: 1996
15 Sht 07:16 Chopper/Coustom , Therandë

Honda Shadow VT500

1 000 EUR

Viti: 1986
06 Sht 18:19 Chopper/Coustom , Mitrovicë

Motor klas

Viti: 1998
31 Korr 21:47 Chopper/Coustom , Pejë

Shitet qoperi

5 300 EUR

Viti: 1998
20 Korr 07:06 Të tjera , Therandë

Shitet Honda Shadow

1 150 EUR

Viti: 1986
06 Korr 09:40 Të tjera , Dardanë

Honda Shadow 750 Kubike

5 900 EUR

Viti: 1998
05 Korr 21:32 Chopper/Coustom , Ferizaj

Honda shadow 750cc 2011

5 700 EUR

Viti: 2011
04 Korr 12:06 Skuter , Gjakovë

Honda sh 125 kubik

1 200 EUR

Viti: 2006
01 Korr 23:30 Chopper/Coustom , Gjilan

Honda vt125c shadow RKS

3 000 EUR

Viti: 2000
08 Qer 21:43 Chopper/Coustom , Gjilan

Honda Shadow

2 800 EUR

Viti: 2000
23 Maj 09:17 Chopper/Coustom , Prizren

Honda Shadow 1100cc

Viti: 1999
08 Maj 16:34 Chopper/Coustom , Ferizaj

Honda Shadow vt125

3 100 EUR

Viti: 2001
30 Mar 16:07 Chopper/Coustom , Prizren

Honda Shadow 600cc

2 700 EUR

Viti: 2006
27 Mar 12:33 Chopper/Coustom , Prizren

Nderrim me makine

Viti: 1999
23 Mar 10:54 Chopper/Coustom , Kastriot

Honda

3 250 EUR

Viti: 1995
01 Mar 00:48 Chopper/Coustom , Pejë

Honda Shadow

Viti: 1999
05 Shk 18:59 Chopper/Coustom , Gjakovë

Shitet Honda Shadow

2 400 EUR

Viti: 2003
16 Gush 21:54 Chopper/Coustom , Ferizaj

Shes honda shadow

3 500 EUR

Viti: 1994
10 Korr 11:05 Chopper/Coustom , Prizren

HONDA SHADOW 750

4 890 EUR

Viti: 2006
27 Qer 13:47 Chopper/Coustom , Ferizaj

Honda 500cc

1 000 EUR

Viti: 1986
07 Mar 16:32 Chopper/Coustom , Prishtinë

Honda Shadow 1100cc

5 000 EUR

Viti: 2000
02 Mar 12:16 Chopper/Coustom , Ferizaj

Shitet honda shadow

3 700 EUR

Viti: 1999
12 Jan 19:46 Chopper/Coustom , Gjilan

Honda

4 500 EUR

Viti: 1994
30 Gush 19:15 Chopper/Coustom , Gjilan

Honda Shadow vt600 Bobber

1 EUR

Viti: 1996
21 Gush 23:05 Chopper/Coustom , Therandë

Choper 125 cc I rujten

650 EUR

Viti: 1983
23 Qer 13:05 Chopper/Coustom , Therandë

Honda shadow 600cc

3 200 EUR

Viti: 1996
12 Maj 06:39 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjilan

Honda Shadow 600cc Bobber

3 200 EUR

Viti: 1994
12 Maj 04:12 Chopper/Coustom , Ferizaj

Honda Shadow

4 000 EUR

Viti: 1999
27 Pri 19:21 Chopper/Coustom , Ferizaj

Shitet Honda Shadow 750cc

3 900 EUR

Viti: 1999
30 Jan 22:12 Chopper/Coustom , Prizren

Honda shadow

4 200 EUR

Viti: 1998
30 Jan 11:47 Chopper/Coustom , Prizren

Shitet

4 200 EUR

Viti: 1998
16 Dhj 22:36 Motoçikleta (mbi 50cc) , Ferizaj

HONDA 750 -94

800 EUR

Viti: 1994
19 Nën 19:47 Chopper/Coustom , Gjakovë

Qanta

150 EUR

Viti: 2000
16 Tet 09:57 Chopper/Coustom , Gjakovë

shiten çanta per chopper

150 EUR

Viti: 2020
08 Tet 11:05 Chopper/Coustom , Gjakovë

Honda shadow 125cc per pjes

1 EUR

Viti: 2002
21 Sht 13:40 Chopper/Coustom , Ferizaj

HONDA CHOPPER

1 700 EUR

Viti: 1984

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda Shadow | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione