Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda | VFR

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda VFR | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

02 Korr 19:43 Sportiv , Viti

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2005
08 Qer 21:20 Skuter , Fushë Kosovë

Motor Honda VTR 1000

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
08 Qer 21:20 Sportiv , Fushë Kosovë

Motorr Honda VTR 1000

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
14 Pri 20:58 Sportiv , Deçan

Shitet Motorri

4 800 EUR

Viti: 2005
03 Tet 23:59 Chopper/Coustom , Dragash

Chopper 750cc

1 950 EUR

Viti: 1987
12 Sht 14:57 Sportiv , Deçan

Shitet Motorri.

4 500 EUR

Viti: 2006
13 Nën 09:03 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Honda vfr me Dsg

9 999 EUR Price Reduced

Viti: 2011
31 Tet 20:10 Sportiv , Pejë

Honda VFR 750cc me Dogan

1 650 EUR

Viti: 1991
28 Sht 11:16 Sportiv , Pejë

Honda VFR 750

Viti: 1991
28 Sht 11:16 Sportiv , Pejë

Honda VFR 750

Viti: 1991
10 Korr 22:10 Sportiv , Pejë

Shes honda plotcisht ne rregull 750cc

1 550 EUR

Viti: 1992
16 Qer 20:53 Sportiv , Rahovec

honda vfr 750cc 24v

600 EUR

Viti: 1989
10 Qer 15:54 Sportiv , Ferizaj

Honda VFR 750 cc me librez rks

480 EUR

Viti: 1989
02 Pri 20:33 Sportiv , Malishevë

Shitet

1 EUR

Viti: 1989
27 Mar 15:29 Sportiv , Malishevë

Shitet

1 100 EUR

Viti: 1989
15 Shk 19:46 Sportiv , Klinë

Honda VFR750F

Viti: 1989
15 Shk 19:30 Sportiv , Klinë

Motor Honda

1 200 EUR

Viti: 1988
26 Dhj 19:30 Të tjera , Vushtrri

Honda 750cc

350 EUR

Viti: 1988
18 Dhj 15:29 Sportiv , Ferizaj

Honda 750cc , shitet urgjent

Viti: 1989
05 Tet 11:04 Sportiv , Ferizaj

Honda 750cc

1 200 EUR

Viti: 1990
12 Sht 14:13 Sportiv , Prizren

Shitet

600 EUR

Viti: 1989
05 Shk 12:22 Sportiv , Kaçanik

Shitet honda

1 500 EUR

Viti: 1990
10 Dhj 20:34 Sportiv , Gjilan

shitet Libreza e motorrit honda 750cc

Viti: 1994
15 Tet 23:23 Sportiv , Gjilan

Honda VFR 750cc

1 100 EUR

Viti: 1992
17 Sht 19:17 Sportiv , Pejë

Honda shitet 750 cc

1 000 EUR

Viti: 1997
30 Gush 23:35 Sportiv , Viti

Motorr 750cc

1 111 EUR

Viti: 1998
30 Gush 23:27 Sportiv , Gjilan

Motorr

1 111 EUR

Viti: 1998
28 Pri 21:38 Sportiv , Skenderaj

Honda vfr750

1 100 EUR

Viti: 1990
12 Korr 12:19 Të tjera , Gjakovë

Shes Motorrin HONDA VFR 750F

Viti: 1986
10 Korr 09:23 Sportiv , Viti

shitet urgjent motorr honda sport 750 kubik

500 EUR

Viti: 1987
02 Korr 02:44 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

shiten ose ndrrohen

Viti: 1989
20 Mar 19:05 Sportiv , Skenderaj

Honda iphone6+ 128g

Viti: 1984
28 Maj 21:15 Sportiv , Prizren

Honda VFR 750F

Viti: 1988
15 Pri 14:53 Sportiv , Ferizaj

Honda VFR

Viti: 1988
15 Jan 19:30 Sportiv , Ferizaj

Honda VFR 750 -88

Viti: 1996

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda VFR | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione