Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Husqvarna | Sm610R

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Husqvarna Sm610R | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Qer 00:37 Skuter , Gjilan

Shitet aspuhi per skutera

Viti: 2020
15 Sht 13:58 Sportiv , Besianë

Shitet husqvarna sm610r

1 700 EUR

Viti: 2011
13 Sht 17:24 Sportiv , Besianë

Shitet husqvarna Sm610r

1 500 EUR

Viti: 2011
13 Sht 00:47 Sportiv , Besianë

Shitet husqvarna sm610r

1 500 EUR

Viti: 2011
02 Sht 17:31 Sportiv , Besianë

Husqvarna sm610R 2011

2 000 EUR

Viti: 2011
21 Gush 19:53 Sportiv , Besianë

Shitet husqvarna sm610r

2 100 EUR

Viti: 2011
03 Gush 20:01 Sportiv , Besianë

Shitet husqvarna sm610r

2 000 EUR

Viti: 2011
15 Korr 13:31 Sportiv , Besianë

Shitet Husqvarna sm610r

2 200 EUR

Viti: 2011
09 Korr 13:31 Sportiv , Besianë

Shitet husqvarna sm610R

2 200 EUR

Viti: 2011
05 Korr 15:06 Sportiv , Besianë

Shitet husqvarna sm610 2011

2 200 EUR

Viti: 2011
08 Maj 15:06 Sportiv , Besianë

Shitet motorri husqvarna sm610

Viti: 2011
18 Pri 12:09 Kros/Enduro , Gjilan

Motor Huqfarna

2 000 EUR

Viti: 2000
27 Dhj 17:35 Kros/Enduro , Gjilan

Shitet

1 950 EUR

Viti: 2013
30 Nën 23:17 Kros/Enduro , Ferizaj

Shes full cross

Viti: 2008
08 Sht 10:41 Skuter , Drenas

Husqfarna

150 EUR

Viti: 2002
14 Korr 07:49 Sportiv , Fushë Kosovë

shes nderroj replika r1 50kubik sportiv

450 EUR

Viti: 2005
17 Qer 17:26 Kros/Enduro , Ferizaj

Husqvarna

2 200 EUR

Viti: 2004
21 Mar 12:54 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjilan

Shitet

200 EUR Price Reduced

Viti: 1997
17 Nën 06:14 Kros/Enduro , Prizren

HUSQVARNA

Viti: 2006
13 Shk 20:13 Kros/Enduro , Pejë

MotoKroos

1 500 EUR

Viti: 2001
28 Dhj 19:23 Kros/Enduro , Deçan

HUSQVARNA 610 per pjes

Viti: 2006
17 Tet 21:42 Kros/Enduro , Ferizaj

Husqfarna

2 250 EUR

Viti: 2006

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Husqvarna Sm610R | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione