Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Husqvarna | Wrk

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Husqvarna Wrk | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Nën 17:23 Kros/Enduro , Prishtinë

Husqvarna 250cc enduro

1 950 EUR

09 Maj 13:05 Kros/Enduro , Ferizaj

Huqesvarna

Viti: 2004
03 Pri 00:22 Kros/Enduro , Ferizaj

Husqvarna

1 EUR

Viti: 2004
10 Jan 02:13 Kros/Enduro , Ferizaj

Shitet

1 EUR

Viti: 2004
10 Jan 01:24 Kros/Enduro , Ferizaj

Shitet

1 EUR

Viti: 2004
16 Pri 22:06 Sportiv , Ferizaj

Kerkoj maqin per hosvarna

Viti: 1999
31 Korr 12:52 Kros/Enduro , Prizren

Shes dy krosa

550 EUR

Viti: 1998
12 Qer 19:45 Kros/Enduro , Ferizaj

full cross 125cc

700 EUR

Viti: 1999
12 Qer 15:14 Kros/Enduro , Ferizaj

full cros 125cc

700 EUR

Viti: 1998
02 Qer 22:28 Kros/Enduro , Drenas

Shitet Husqvarna WRK250

1 600 EUR

Viti: 1992
09 Maj 23:18 Sportiv , Ferizaj

shes

Viti: 2003
21 Shk 21:18 Kros/Enduro , Ferizaj

Shes kros

1 600 EUR

Viti: 1992
12 Jan 20:20 Kros/Enduro , Drenas

Husqvarna wrk250

2 000 EUR

Viti: 1992
05 Jan 12:30 Kros/Enduro , Prishtinë

Husqvarna 110 cc kross

450 EUR

Viti: 2007
25 Dhj 20:26 Sportiv , Besianë

Shitet

300 EUR

Viti: 2007
15 Qer 00:25 Motoçikleta (mbi 50cc) , Ferizaj

husqvarna 125 cc

1 100 EUR

Viti: 2004
23 Mar 20:50 Kros/Enduro , Shtime

Husqwarna 125

1 000 EUR

Viti: 2000
20 Mar 15:28 Sportiv , Shtime

Motorr 4 rrot motorr per femij

140 EUR

Viti: 2014
05 Mar 09:33 Skuter , Pejë

shes Biciklat

35 EUR

Viti: 2002
28 Jan 21:34 Skuter , Lipjan

Motorr sharr stil 41

190 EUR

Viti: 1999
27 Jan 22:32 Skuter , Gjakovë

internet

35 EUR

Viti: 2000
25 Jan 16:25 Skuter , Deçan

Motorr shearr stil

170 EUR

Viti: 1999
20 Jan 18:05 Skuter , Vushtrri

Mobile

200 EUR

Viti: 2002
20 Jan 16:26 Skuter , Deçan

Motorr sharr

150 EUR

Viti: 1999
12 Jan 16:42 Skuter , Mitrovicë

Internet

20 EUR

Viti: 2000
12 Jan 16:10 Skuter , Rahovec

stil 026

290 EUR

Viti: 2000
09 Jan 11:09 Skuter , Burim

stil 026

240 EUR

Viti: 1998
08 Dhj 11:49 Kros/Enduro , Gjilan

Shitet

260 EUR

Viti: 1987
12 Tet 20:40 Kros/Enduro , Shtime

kros

1 000 EUR

Viti: 2000
02 Korr 14:04 Sportiv , Prishtinë

Urgjent motorrin -05

1 900 EUR

Viti: 2005
08 Qer 11:28 Kros/Enduro , Shtime

Husqvarna 125cc

1 000 EUR

Viti: 2000
27 Shk 16:12 Kros/Enduro , Therandë

Husqvarna wrk 125cc

800 EUR

Viti: 1997

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Husqvarna Wrk | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione