Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Keeway | RKS

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Keeway RKS | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

02 Nën 17:55 Skuter , Prizren

Skuter keeway-125cc

450 EUR

20 Qer 18:06 Skuter , Ferizaj

Skuter

250 EUR

Viti: 2002
31 Maj 11:20 Skuter , Vushtrri

Shitet keeway zahara

1 EUR

Viti: 2016
18 Pri 01:29 Skuter , Prishtinë

shitet

Viti: 2008
03 Pri 13:38 Chopper/Coustom , Gjilan

keeway 125cc

Viti: 2007
18 Shk 11:10 Skuter , Pejë

motorr 125 kubik

500 EUR

Viti: 2006
08 Qer 10:27 Skuter , Prishtinë

Defekt Karburatori

94 EUR Price Reduced

Viti: 2019
29 Nën 00:08 Skuter , Prishtinë

SHES SKUTERIN I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA 50cc

650 EUR

Viti: 2009
16 Gush 21:44 Me katër rrota/ATV , Gjilan

Motor atv 125cc

1 000 EUR

Viti: 2020
15 Jan 17:45 Skuter , Gjakovë

SHITET KEEWAY

385 EUR

Viti: 2010
29 Nën 22:06 Skuter , Gjilan

Shes

650 EUR

Viti: 2008
24 Nën 10:48 Skuter , Gjakovë

Skuter Keeway

480 EUR

Viti: 2009
02 Tet 09:26 Skuter , Ferizaj

Skuter 150cc

399 EUR

Viti: 2008
27 Shk 01:39 Skuter , Gjilan

Shes ose ndrroj keeway matrix

Viti: 2007
01 Pri 11:16 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Motor Keeway

800 EUR

Viti: 2010
11 Mar 18:13 Skuter , Gjilan

Shes skuter 90kubik 2007

550 EUR

Viti: 2007
06 Sht 12:14 Sportiv , Lipjan

shitet motocikleta 124cc

2 350 EUR

Viti: 2013
20 Maj 01:24 Skuter , Prishtinë

Mondial

350 EUR

Viti: 2007
10 Maj 17:31 Skuter , Prishtinë

mondial

350 EUR

Viti: 2007
25 Pri 13:22 Skuter , Prishtinë

Mondial

450 EUR

Viti: 2007
10 Pri 12:04 Skuter , Prishtinë

mondial + kewayy

450 EUR

Viti: 2007
08 Pri 19:05 Skuter , Prishtinë

mondial shitet

450 EUR

Viti: 2007
04 Pri 23:05 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

mondial

4 EUR

Viti: 2007

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Keeway RKS | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione