Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Keeway

125cc , 1
Flash , 15
Logik , 17
Outlook , 6
RKS , 23

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Keeway | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:43 Skuter , Besianë

Keeway 50cc

350 EUR

26 Mar 12:00 Të tjera , Gjilan

Keeway 110cc me dogan

500 EUR

27 Shk 22:47 Skuter , Gjilan

Shes

14 Nën 11:44 Skuter , Pejë

Keeway Arn 125cc

230 EUR

02 Nën 17:55 Skuter , Prizren

Skuter keeway-125cc

450 EUR

24 Tet 01:26 Skuter , Drenas

Urgjent Shitet Keeway 49c

240 EUR

26 Sht 01:04 Skuter , Prizren

Shes Keeway logik 125cc

950 EUR

Viti: 2014
15 Sht 04:12 Skuter , Prizren

Keeway logik 125cc , 2013 Prodhim zvicrran

1 150 EUR

Viti: 2013
14 Sht 11:38 Skuter , Mitrovicë

Shitet skuteri 125cc ngjendje Perfekte

950 EUR

21 Gush 15:28 Skuter , Prishtinë

Motor Keeway Zahara

Viti: 2017
10 Gush 10:53 Skuter , Fushë Kosovë

Kerkoj pjes per skuter tell silverblade

1 EUR

Viti: 2015
20 Qer 18:06 Skuter , Ferizaj

Skuter

250 EUR

Viti: 2002
16 Qer 21:54 Skuter , Vushtrri

Keeway

1 200 EUR

Viti: 2013
11 Qer 11:13 Skuter , Vushtrri

Zahara 125cc

950 EUR

Viti: 2016
02 Qer 01:41 Skuter , Prishtinë

Skuter Logik 2014

888 EUR

Viti: 2014
31 Maj 11:20 Skuter , Vushtrri

Shitet keeway zahara

1 EUR

Viti: 2016
30 Maj 23:32 Skuter , Prishtinë

Skuter

1 450 EUR

Viti: 2014
05 Maj 23:56 Skuter , Gjilan

Keeway Skuter 120c

650 EUR

Viti: 2011
18 Pri 01:29 Skuter , Prishtinë

shitet

Viti: 2008
03 Pri 13:38 Chopper/Coustom , Gjilan

keeway 125cc

Viti: 2007
18 Shk 11:10 Skuter , Pejë

motorr 125 kubik

500 EUR

Viti: 2006
29 Nën 12:54 Skuter , Prizren

Skuter 125cc

666 EUR

Viti: 2016
29 Sht 22:12 Skuter , Ferizaj

Shitet skuteri

330 EUR

Viti: 2009
18 Sht 21:48 Skuter , Prizren

Skuteri ne shitje

480 EUR

Viti: 2007
12 Sht 14:16 Skuter , Gjakovë

U Shit U Shit Flm Merrjep

1 700 EUR

Viti: 2017
27 Gush 20:56 Me katër rrota/ATV , Malishevë

shes atv 250cc ne gjendje te rregullt

950 EUR

Viti: 2008
28 Korr 21:28 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Tell logik 125cc

Viti: 2018
28 Korr 21:26 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Tell Silverblade 250

Viti: 2016
08 Qer 10:27 Skuter , Prishtinë

Defekt Karburatori

94 EUR Price Reduced

Viti: 2019
20 Maj 00:29 Skuter , Ferizaj

SHES SKUTER 125cc KEEWAY

1 000 EUR

Viti: 2012
14 Maj 14:20 Chopper/Coustom , Prizren

Shitet ndrrohet

2 150 EUR

Viti: 2017
06 Maj 08:12 Chopper/Coustom , Prizren

Shitet

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2017
04 Maj 12:02 Skuter , Prizren

Shitet motorri

430 EUR

Viti: 2010
18 Pri 01:52 Skuter , Prishtinë

Keeway 50 cc

400 EUR

Viti: 2008
16 Pri 02:35 Skuter , Prishtinë

Keeway 50 cc

400 EUR

Viti: 2007
15 Pri 17:21 Skuter , Prishtinë

Keeway 50cc

400 EUR

Viti: 2007
01 Pri 20:57 Skuter , Gjilan

Keeway 50cc

200 EUR

Viti: 2011
09 Jan 11:08 Skuter , Gjilan

Skuter JCM 150cc i Keeway 50cc

50 EUR

Viti: 2013
14 Dhj 15:55 Skuter , Prishtinë

Keeway 50cc

380 EUR

Viti: 2008
29 Nën 00:08 Skuter , Prishtinë

SHES SKUTERIN I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA 50cc

650 EUR

Viti: 2009
27 Tet 20:39 Chopper/Coustom , Gjilan

Shitet ndrrohet me vetur.

2 700 EUR

Viti: 2017
20 Sht 11:01 Skuter , Gjilan

Shitet Motori KEEWAY SILVER BLADE 125i

2 080 EUR

Viti: 2016
03 Sht 17:24 Skuter , Prizren

Logik keeway 125cc

950 EUR

Viti: 2013
16 Gush 21:44 Me katër rrota/ATV , Gjilan

Motor atv 125cc

1 000 EUR

Viti: 2020
14 Gush 13:07 Skuter , Prizren

Loogik keeway 2013 125cc ne shitje

1 500 EUR

Viti: 2013

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Keeway | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione