Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Malaguti | Firefox

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Malaguti Firefox | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Qer 01:06 Skuter , Ferizaj

shitet skuteri

500 EUR

Viti: 2006
15 Qer 16:24 Skuter , Ferizaj

shitet skuteri

500 EUR

Viti: 2006
08 Qer 23:07 Skuter , Ferizaj

shitet skuteri 50cc

Viti: 2006
01 Maj 15:32 Skuter , Prizren

Malaguti 125 cc

850 EUR

Viti: 2000
29 Pri 21:33 Skuter , Gjilan

shitet malaguti f15 ne gjendje perfekte

450 EUR

Viti: 2005
24 Shk 21:42 Skuter , Rahovec

Shes malaguti

130 EUR

Viti: 2012
21 Maj 21:22 Skuter , Therandë

malaguti firefox 50cc 2011

500 EUR

Viti: 2011
15 Tet 14:39 Skuter , Mitrovicë

MALAGUTI

500 EUR

Viti: 2004
10 Qer 21:37 Skuter , Mitrovicë

Malaguti 50cc

550 EUR

Viti: 2006
16 Maj 00:27 Skuter , Gjilan

U shit e gzoft pronari i ri

500 EUR

Viti: 2010
19 Nën 17:51 Kros/Enduro , Prishtinë

motorr kros

1 100 EUR

Viti: 2010
05 Korr 12:09 Skuter , Gjakovë

Shitet skuteri

Viti: 2000
30 Pri 23:44 Skuter , Prishtinë

U shit,e gzoft pronari i ri Lorenti

370 EUR

Viti: 2005
21 Mar 11:41 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Malaguti URGJENT!!! RISI!!!

470 EUR Price Reduced

Viti: 2000
10 Mar 12:35 Sportiv , Prizren

Malaguti F15 50cc

650 EUR Price Reduced

Viti: 1998
24 Shk 21:55 Sportiv , Prizren

Shitet Malaguti ne gjendje perfekte

500 EUR

Viti: 1998
25 Sht 17:45 Sportiv , Prizren

Shitet Malaguti Firefox F15 RISI!

500 EUR Price Reduced

Viti: 1998
13 Sht 19:02 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjilan

shitet

Viti: 2008
01 Sht 16:41 Motoçikleta (mbi 50cc) , Vushtrri

Malaguti 150cc

300 EUR

Viti: 2002
07 Gush 15:31 Sportiv , Prizren

Malaguti Firefox F15

620 EUR Price Reduced

Viti: 2000
12 Qer 11:39 Sportiv , Prizren

Malaguti Firefox F15

700 EUR

10 Maj 22:33 Skuter , Prishtinë

Skuter

250 EUR

Viti: 2009
20 Pri 21:25 Skuter , Prishtinë

Skuter

500 EUR

Viti: 2009
02 Pri 22:55 Skuter , Prishtinë

Skuter

400 EUR

Viti: 2009
28 Shk 22:39 Skuter , Gjilan

DUSAN

500 EUR

Viti: 2003
29 Nën 16:10 Skuter , Pejë

shes skuter malaguti 50cc

550 EUR

Viti: 1999
04 Sht 12:33 Skuter , Ferizaj

Skuter

370 EUR

Viti: 1997

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Malaguti Firefox | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione