Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura NSU Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Motoçikleta (mbi 50cc) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | NSU | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Maj 15:55 Të tjera  ·  NSU  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

shitet motori 125cc ngjendje te regullt

1 000 EUR

03 Maj 19:50 Skuter  ·  NSU  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Nas A8

480 EUR

15 Pri 10:58 Skuter  ·  NSU  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Skuter nas

1 200 EUR

02 Pri 05:42 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  NSU  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shitet motori nas

1 300 EUR

12 Dhj 14:32 Të tjera  ·  NSU  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Motor. 125 cc nass

2 300 EUR

30 Nën 10:01 Skuter  ·  NSU  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Nas a8 125 cc baj ndrim me vetur

1 200 EUR

21 Nën 07:31 Skuter  ·  NSU  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Skuter 125cc

18 Nën 19:55 Të tjera  ·  NSU  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shes motorqikletin n gjendje shum t mir

750 EUR

12 Nën 10:16 Skuter  ·  NSU  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Skuter 125cc

30 Tet 22:06 Skuter  ·  NSU  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Urgjent

17 Korr 06:19 Skuter  ·  NSU  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Skuter 125cc

1 400 EUR

17 Gush 19:10 Skuter  ·  NSU  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Nas 125cc

Viti: 2020
10 Gush 01:01 Skuter  ·  NSU  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Nas 125cc

900 EUR

Viti: 2021
08 Gush 21:02 Skuter  ·  NSU  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Kerkoj nas deri 850euro

850 EUR

Viti: 2020
10 Maj 00:59 Chopper/Coustom  ·  NSU  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Nsu pretis (1956)

Viti: Më të vjetër se 80-tat
12 Nën 17:23 Sportiv  ·  NSU  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Biciklet

25 EUR

Viti: 2012
14 Gush 00:11 Sportiv  ·  NSU  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Bicikell elektronike

530 EUR

Viti: 2019
01 Korr 20:59 Skuter  ·  NSU  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

NAS 2021

900 EUR

Viti: 2020
25 Pri 20:17 Skuter  ·  NSU  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Ushit

390 EUR

Viti: 2008
04 Pri 21:51 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  NSU  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

shitet mondial R 150Cc fuqi sadush ��

Viti: 2008
06 Qer 19:20 Skuter  ·  NSU  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Skuter

300 EUR

Viti: 2000
19 Mar 11:18 Sportiv  ·  NSU  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Biciklet

85 EUR

Viti: 2014
18 Dhj 08:24 Sportiv  ·  NSU  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Bicikleta

65 EUR

Viti: 2015

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | NSU | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione