Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio | Typhoon

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio Typhoon | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 04:34 Skuter , Gjilan

Piaggio Typhoon 125cc

750 EUR

18 Mar 09:03 Skuter , Mitrovicë

piaggio 125 cc

480 EUR

12 Maj 16:26 Skuter , Mitrovicë

Piaggio 125 cc

700 EUR

Viti: 2003
28 Mar 15:51 Skuter , Pejë

Shes piagio typhon 125cc

350 EUR

Viti: 2000
27 Shk 20:35 Skuter , Prizren

Piaggio Typhoon 49c

450 EUR

Viti: 2008
09 Sht 16:33 Skuter , Gjilan

Piaggio typhoon 50cc

380 EUR

Viti: 2000
20 Korr 15:04 Skuter , Gjilan

Piaggio typhoon 50cc

420 EUR

Viti: 2000
12 Mar 22:10 Skuter , Mitrovicë

piagio typhon

260 EUR

Viti: 2004
22 Shk 16:21 Skuter , Mitrovicë

Piaggio typhoon 125

350 EUR

Viti: 2020
20 Shk 19:45 Skuter , Mitrovicë

Piaggio typhoon 125cc

Viti: 2020
18 Nën 19:08 Skuter , Mitrovicë

piagjo

Viti: 2008
15 Tet 18:12 Skuter , Gjilan

Piaggio gillera 50cc

430 EUR

Viti: 2001
13 Tet 18:11 Skuter , Gjilan

Piaggio typhoon gillera 50cc

450 EUR

Viti: 2001
24 Gush 00:53 Skuter , Mitrovicë

Shitet Piaggio 50cc

290 EUR

Viti: 2000
21 Gush 21:05 Skuter , Mitrovicë

Ne shitje Piaggio

380 EUR

Viti: 2000
21 Gush 18:27 Skuter , Mitrovicë

Shitet

380 EUR

Viti: 2000
13 Gush 12:10 Skuter , Mitrovicë

Shes piaggio 50cc ngjendje perfekte

330 EUR

Viti: 2006
20 Korr 10:08 Skuter , Pejë

Shes piaggio 49cc

300 EUR

Viti: 2004
12 Korr 23:17 Skuter , Pejë

Shes piaggio 49cc

320 EUR

Viti: 2004
01 Tet 19:43 Skuter , Therandë

Piaggio Typhon CH ����

300 EUR

Viti: 2002
25 Korr 19:49 Skuter , Prizren

Piaggio Typhoon 50cc

399 EUR Price Reduced

Viti: 1996
19 Maj 00:50 Skuter , Mitrovicë

Piaggio typhoon Shitet URGJENT

300 EUR Price Reduced

Viti: 2002
28 Pri 22:05 Skuter , Prishtinë

shes piaggio typhoon 80cc

230 EUR

Viti: 2000
11 Pri 22:34 Skuter , Gjilan

Piaggio Typhoon 50cc

170 EUR

Viti: 2003
12 Mar 19:00 Skuter , Mitrovicë

Skuter piaggio

330 EUR

Viti: 2004
28 Jan 21:05 Skuter , Mitrovicë

Piaggio typhoon 125c

400 EUR

Viti: 2003
26 Korr 02:04 Skuter , Mitrovicë

Piaggio Typhoon 125 cc 2T

700 EUR

Viti: 2003
03 Korr 15:41 Skuter , Burim

motor

250 EUR

Viti: 1997
16 Qer 13:51 Skuter , Burim

Shitet

Viti: 1995
28 Maj 19:49 Skuter , Vushtrri

Piaggio Typhoon 49cc

290 EUR

Viti: 1994
18 Maj 21:16 Skuter , Vushtrri

Shitet Piaggio Typhoon Urgjent

260 EUR

Viti: 1994
27 Mar 14:25 Skuter , Pejë

Shes Bendiks per 80cc

15 EUR

Viti: 2000
24 Shk 14:49 Skuter , Mitrovicë

PIAGIO

950 EUR

Viti: 2000
30 Jan 19:36 Skuter , Pejë

Shes dokumenta për piaggio

30 EUR

Viti: 2005
17 Pri 21:16 Skuter , Prishtinë

piaggio typhoon 125c

1 100 EUR

Viti: 2000
17 Pri 18:45 Skuter , Ferizaj

pigio125kubik

1 800 EUR

Viti: 1981
05 Korr 21:45 Skuter , Dardanë

shitet piagio urgjent

150 EUR

Viti: 1997
23 Maj 19:11 Skuter , Burim

piaggio i ardhur nga ch

370 EUR

Viti: 1998
24 Pri 11:15 Skuter , Dardanë

shitet urgjent

180 EUR

Viti: 1997
23 Pri 15:58 Skuter , Dardanë

Skuteri 80cc

200 EUR

Viti: 2001
14 Dhj 09:32 Skuter , Burim

Piaggio -97

400 EUR

Viti: 1997

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio Typhoon | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione