Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio

125 , 1
250 cc , 1
Beverly , 433
Ciao , 18
Classic , 58
Fly , 102
Free 50 , 27
Liberty , 324
Medley , 2
Model Tjeter , 606
Mondial , 1
NRG , 56
Typhoon , 41
Vespa , 105
X7 , 19
X9 , 126
Zip , 50

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:09 Skuter , Pejë

Piaggio Fly 125

Sot 13:37 Skuter , Besianë

Piaggio Liberty

570 EUR

Sot 13:21 Skuter , Besianë

Piaggio Liberty

580 EUR

Sot 10:51 Skuter , Pejë

Vespa 125cc viti 2000 me dogan te paguar����

1 150 EUR

Viti: 2000
Sot 09:30 Skuter , Gjakovë

Piaggio Beverly 125 cc

Sot 08:50 Skuter , Pejë

Shitet piaggio fly 125

850 EUR

Sot 02:25 Skuter , Pejë

Vespa gts 300 2015

4 200 EUR

Sot 02:24 Skuter , Pejë

Piaggio typoon 125 2012

1 200 EUR

Sot 01:55 Skuter , Pejë

Shes beverly 125cc

1 300 EUR

Dje 14:22 Skuter , Pejë

Beverly 350cc viti 2015 RKS

3 700 EUR

Dje 13:55 Skuter , Ferizaj

Piaggio Liberty 125 - viti 2011

1 600 EUR

Dje 09:26 Skuter , Prizren

PIAGGIO. HONDA. YAMAHA

1 150 EUR

Dje 09:24 Skuter , Gjakovë

PIAGGIO. HONDA. YAMAHA

1 250 EUR

Viti: 2011
Dje 09:18 Skuter , Gjakovë

PIAGGIO. HONDA. YAMAHA

1 150 EUR

Dje 09:15 Skuter , Gjakovë

PIAGGIO. HONDA. YAMAHA

1 150 EUR

Viti: 2007
27 Mar 16:02 Skuter , Pejë

Piaggio Beverly ME DOGAN

3 420 EUR Price Reduced

27 Mar 12:21 Skuter , Mitrovicë

Piaggio fly 50cc 2t-Super gjendje

650 EUR

Viti: 2007
27 Mar 07:16 Skuter , Pejë

Piaggio 125 rks

420 EUR Price Reduced

27 Mar 04:34 Skuter , Gjilan

Piaggio Typhoon 125cc

750 EUR

26 Mar 21:50 Sportiv , Ferizaj

Piago 125 cc gjende shume te mir

650 EUR

26 Mar 17:25 Sportiv , Mitrovicë

BLEJM TE GJITHA LLOJET E SKUTERAV

399 EUR

26 Mar 13:14 Skuter , Vushtrri

Piaggio fly 125 ��������

850 EUR

26 Mar 13:11 Skuter , Vushtrri

Piaggii x7 250cc

1 399 EUR

26 Mar 13:08 Skuter , Vushtrri

Piaggio x9 500cc ��

1 399 EUR

25 Mar 20:02 Skuter , Vushtrri

ne shitje skuterat

1 000 EUR Price Reduced

25 Mar 01:56 Skuter , Prishtinë

shes kufer per skuter

5 EUR

24 Mar 10:01 Skuter , Prishtinë

Piaggio MP3

2 500 EUR

24 Mar 02:37 Motoçikleta (mbi 50cc) , Besianë

piaggio

680 EUR

23 Mar 16:03 Skuter , Gjakovë

Piaggio x9

2 300 EUR

23 Mar 15:53 Skuter , Pejë

Shitet Beverly 300 CC

3 000 EUR

23 Mar 02:05 Skuter , Gjilan

Piaggio Skuter 100cc

610 EUR

22 Mar 15:08 Të tjera , Prishtinë

Shitet motorri

800 EUR

22 Mar 11:44 Skuter , Prishtinë

Piaggio

1 100 EUR

Viti: 2006
22 Mar 10:44 Të tjera , Lipjan

Mp3 piaggio 250cc

3 750 EUR

20 Mar 05:16 Skuter , Gjakovë

Piaggio

20 Mar 01:33 Skuter , Ferizaj

motoçiklet

18 Mar 09:03 Skuter , Mitrovicë

piaggio 125 cc

480 EUR

17 Mar 20:40 Skuter , Ferizaj

Piaggio x9 250 cc

1 400 EUR

17 Mar 18:32 Skuter , Fushë Kosovë

Skuter ne shitje

999 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione