1000cc | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 66
Honda , 42
Suzuki , 21
Kawasaki , 12
Aprilia , 9
Ducati , 3
Can Am , 2
Barossa , 1
BMW , 1
Gilera , 1
Kymco , 1
MV Agusta , 1
SMC , 1
TGB , 1
Triumph , 1
Dje 19:12 ,

DUCATI 1000cc

3 100 EUR

Viti: 2003
15 Sht 22:59 ,

Motorr

1 800 EUR

Viti: 2000
14 Sht 17:35 ,

Suzuki gsx-r 1000cc

3 699 EUR

Viti: 2004
05 Sht 18:34 ,

Suzuki gsx-r 1000cc k4-k5

12 345 EUR

Viti: 2005
30 Gush 17:49 ,

Yamaha R1 (1000cc)

2 000 EUR

Viti: 2000
21 Gush 01:26 ,

U shit bisha

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 2000
18 Gush 08:56 ,

Shiten matorrat ATV

22 000 EUR

Viti: 2013
04 Gush 21:02 ,

R1(1000cc)

2 000 EUR

Viti: 2000
01 Gush 23:40 ,

R1(1000cc)

1 EUR

Viti: 2000
22 Korr 15:03 ,

Yamaha

650 EUR

Viti: 1992
18 Korr 13:04 ,

Yamaha

750 EUR

Viti: 1992
15 Korr 16:37 ,

Honda CBR 1000cc

1 200 EUR

Viti: 1991
08 Korr 23:09 ,

honda cbr 600 rr

3 500 EUR

Viti: 2003
06 Korr 00:58 ,

Suzuki

Viti: 1997
03 Korr 13:17 ,

Honda 500 cc Super gjendje

450 EUR Price Reduced

Viti: 1996
30 Qer 15:39 ,

Motorr

1 500 EUR

Viti: 1992
17 Qer 15:42 ,

Can am spyder rss me dogan

11 500 EUR

Viti: 2008
08 Qer 17:15 ,

Shes Matorrin 1000cc

Viti: 1991
07 Qer 19:43 ,

Yamaha 1000cc

1 EUR

Viti: 2000
27 Maj 00:01 ,

Yamaha FZ1

10 000 EUR

Viti: 2010
25 Maj 02:34 ,

Shitet suzuki 1000 cc

500 EUR

Viti: 2001
24 Maj 22:56 ,

Motorr

1 500 EUR

Viti: 1992
21 Maj 03:23 ,

Honda CBR 1000cc

1 400 EUR

Viti: 1991
20 Maj 21:03 ,

Matorr

1 800 EUR

Viti: 2002
22 Pri 20:14 ,

Suzuki

Viti: 2005
10 Pri 21:19 ,

Suzuki

Viti: 2005
05 Pri 12:30 ,

Honda 1000cc V4

1 500 EUR

Viti: 1992
27 Mar 19:49 ,

Suzuki

Viti: 2005
27 Mar 11:56 ,

Yamaha yzf 1000cc

450 EUR

Viti: 2000
09 Mar 21:51 ,

Suzuki

Viti: 2006
27 Shk 04:24 ,

Suzuki GSX-R 1000cc

Viti: 2006
02 Dhj 14:04 ,

oferta vlen per ket jav

1 800 EUR

Viti: 2002
19 Tet 23:23 ,

shes motor yamaha 1000cc

1 100 EUR

Viti: 1998
24 Sht 12:48 ,

Kawasaki

Viti: 2004
19 Sht 17:52 ,

Kawasaki ninja

Viti: 2004

  • 1000cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • 1000cc në kategorinë All Category
  • 1000cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)

Në fillim