Kross | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 66
Honda , 32
Suzuki , 26
KTM , 24
Kawasaki , 23
Aprilia , 11
Vespa , 6
Adly , 5
Husqvarna , 5
Derbi , 4
BMW , 3
Piaggio , 3
Shineray , 3
Skyteam , 3
Aixam , 2
Daelim , 2
Ducati , 2
Keeway , 2
Lifan , 2
Peugeot , 2
Fiat , 1
Aeon , 1
Barossa , 1
Beta , 1
Bimota , 1
Cagiva , 1
CFMOTO , 1
CPI , 1
Gasgas , 1
Gilera , 1
Italjet , 1
Kingway , 1
Linhai , 1
Mz , 1
Online , 1
SYM , 1
03 Tet 15:03 ,

Matorr kross 150cc

550 EUR

Viti: 2000
01 Tet 19:43 ,

Kross

2 800 EUR

Viti: 2014
26 Sht 22:29 ,

Kross

700 EUR

Viti: 2000
15 Sht 13:06 ,

Kross 600cc

1 EUR

Viti: 1995
11 Sht 14:11 ,

Kross

700 EUR

Viti: 2020
08 Sht 21:42 ,

Helmet

50 EUR

Viti: 2005
02 Sht 22:01 ,

Kross

Viti: 2006
02 Sht 02:23 ,

Kross 250cc

8 EUR

Viti: 2006
28 Gush 19:09 ,

Ndrrim me kross ose skuter

Viti: 2020
20 Gush 10:37 ,

Kross 125cc

460 EUR

Viti: 2019
20 Gush 10:33 ,

Kross 125cc

460 EUR

Viti: 2019
15 Gush 00:35 ,

kross

1 EUR

Viti: 2008
10 Gush 23:06 ,

Shitet kross 125cc

200 EUR

Viti: 2000
09 Gush 00:37 ,

Bandasha

300 EUR

Viti: 2020
09 Gush 00:25 ,

Bandasha

300 EUR

Viti: 2011
01 Gush 15:01 ,

Yamaha kross 125 cc

900 EUR

Viti: 1998
20 Korr 17:20 ,

Kross

Viti: 1990
12 Korr 23:05 ,

Kross

1 EUR

Viti: 1989
11 Korr 21:06 ,

Yamaha-kross

750 EUR

Viti: 1996
07 Korr 14:57 ,

Kross 250cc

600 EUR

Viti: 2014
03 Korr 14:28 ,

skuter cpi 125 cc

550 EUR

Viti: 2014
03 Qer 19:22 ,

Shiten 3 motora kross

Viti: 2002
30 Maj 22:02 ,

Yamaha Aerox 70c

720 EUR

Viti: 2005
24 Maj 12:36 ,

kross.

300 EUR

Viti: 1985
24 Maj 00:16 ,

Shitet KTM Kross - Enduro 250 cc

1 900 EUR

Viti: 2002
23 Maj 23:36 ,

Kross

1 900 EUR

Viti: 2002
20 Maj 23:23 ,

Motorr kross

650 EUR

Viti: 2010
20 Maj 18:03 ,

Kross 250cc 4T

490 EUR

Viti: 1996
20 Maj 18:03 ,

Kross 250cc 4T

490 EUR

Viti: 1996
17 Maj 21:02 ,

Shitet Kross 250cc 4T

520 EUR

Viti: 1999

  • Kross në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Kross në kategorinë All Category
  • kross në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • kross në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Kross në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • kross në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Kross në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Kross 125cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • kross në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • kross 125cc në kategorinë All Category

Në fillim