Polaris | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Polaris , 32
Can Am , 1
Ducati , 1
Gilera , 1
Piaggio , 1
Yamaha , 1
18 Jan 15:41 ,

DUCATI MONSTER 900 SIE

2 500 EUR

Viti: 2000
17 Jan 16:03 ,

Skii doo

2 300 EUR

Viti: 2002
06 Jan 17:34 ,

YAMAHA X-city 2009

1 890 EUR

Viti: 2009
21 Korr 16:06 ,

Gilera runner 125cc 4T VX

1 190 EUR

Viti: 2011
21 Pri 16:31 ,

Shifter motosaja

2 500 EUR

Viti: 2002
20 Jan 21:09 ,

Atv Polaris

1 EUR

Viti: 2006
22 Dhj 13:40 ,

Atv Polaris

2 500 EUR

Viti: 2006
03 Dhj 12:56 ,

Motorr Bore

8 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
12 Gush 16:32 ,

Polaris

4 200 EUR

Viti: 2010
02 Qer 16:51 ,

Atv Polaris 330cc

3 800 EUR

Viti: 2006
02 Qer 16:51 ,

Atv Polaris 330cc

3 800 EUR

Viti: 2006
02 Qer 16:51 ,

Atv Polaris 330cc

3 800 EUR

Viti: 2006
02 Qer 16:51 ,

Atv Polaris 330cc

3 800 EUR

Viti: 2006
26 Jan 23:00 ,

Motorr

2 500 EUR

Viti: 2005
31 Mar 00:11 ,

Polariss 6x6

5 500 EUR

Viti: 2007
22 Shk 19:13 ,

Motorr Polaris 4 rrota -2011

Viti: 2011


Në fillim