R1 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 128
Suzuki , 7
Kawasaki , 4
Honda , 3
SYM , 2
Baotian , 1
Ducati , 1
Husqvarna , 1
Piaggio , 1
25 Sht 10:57 ,

Yamaha R1 2007 RKS

4 800 EUR

Viti: 2007
25 Sht 10:29 ,

Yamaha r1

Viti: 2011
24 Sht 22:53 ,

YAMAHA X-city 2009

1 890 EUR

Viti: 2009
19 Sht 22:42 ,

Yamaha R1

Viti: 2003
08 Sht 12:24 ,

Matorr yamaha R1 1000 kubik

1 EUR

Viti: 2008
30 Gush 17:49 ,

Yamaha R1 (1000cc)

2 000 EUR

Viti: 2000
29 Gush 16:55 ,

Yamaha R1

Viti: 2006
28 Gush 20:46 ,

Yamaha R1

Viti: 2003
21 Gush 01:26 ,

U shit bisha

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 2000
18 Gush 16:30 ,

yamaha r1 full ekstra

7 900 EUR

Viti: 2009
04 Gush 21:02 ,

R1(1000cc)

2 000 EUR

Viti: 2000
02 Gush 20:29 ,

Yamaha R1

Viti: 2003
01 Gush 23:40 ,

R1(1000cc)

1 EUR

Viti: 2000
24 Korr 13:17 ,

Shiten maskat per R1 viti 1998-2001

2 EUR

Viti: 2000
21 Korr 09:47 ,

Yamaha R1

Viti: 2003
12 Korr 15:07 ,

Yamaha R1

6 500 EUR

Viti: 1988
08 Korr 14:17 ,

R1 yamaha

Viti: 2000
07 Korr 14:08 ,

R1 yamaha

Viti: 2000
29 Qer 19:07 ,

Yamaha R1 Perfekt i ardhun prej Amerikes

4 999 EUR

Viti: 2020
13 Qer 09:33 ,

Shitet Suzuki 750cc ose ndrrohet me R1

2 300 EUR

Viti: 2000
21 Maj 15:04 ,

Skuter Sym Joyride 125cc

850 EUR

Viti: 2003
22 Pri 22:12 ,

R1 Motoçiklete

5 200 EUR

Viti: 2008
11 Pri 19:47 ,

yamaha

4 200 EUR

Viti: 2007
08 Pri 16:08 ,

Yamaha R1 2009 RKS

3 900 EUR

Viti: 2009
19 Mar 22:54 ,

Motorri Yamaha

6 800 EUR

Viti: 2010
15 Mar 15:56 ,

Yamaha yzf-r1

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2003
22 Shk 00:20 ,

Yamaha

5 000 EUR

Viti: 2008
06 Shk 09:30 ,

Yamaha R1 modeli 2009 2010

8 500 EUR

Viti: 2009
28 Nën 23:04 ,

Yamaha R1

1 EUR

Viti: 2008
25 Tet 00:38 ,

YAMAHA R1

2 500 EUR

Viti: 2001
17 Tet 19:12 ,

Yamaha R1 600CC

2 600 EUR

Viti: 2001
17 Tet 13:39 ,

Shitet Yamaha R1

Viti: 2009
10 Tet 23:36 ,

Yamaha R1

Viti: 2008
02 Tet 21:00 ,

Shitet Yamaha R1

Viti: 2009
02 Sht 15:06 ,

Yamaha r1

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2000

  • R1 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • R1 në kategorinë All Category
  • r1 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • R1 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • R1 në kategorinë Sportiv
  • r1 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • R16 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • R125 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • R17 në kategorinë All Category
  • R18 në kategorinë Goma dhe Bandazhe

Në fillim