R1 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 145
Suzuki , 9
Kawasaki , 5
Honda , 4
Piaggio , 2
SYM , 2
Baotian , 1
Ducati , 1
Husqvarna , 1
Kymco , 1
Polaris , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe R1,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj R1 Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Korr 14:24 ,

Shitet Yamaha R1

8 000 EUR

Viti: 2009
23 Korr 16:14 ,

Yamaha R1

Viti: 2007
17 Korr 07:31 ,

Yamaha R1-Rossi edition

4 200 EUR

Viti: 2007
15 Korr 02:51 ,

Shitet yamaha r1

2 800 EUR

Viti: 2004
11 Korr 21:30 ,

Yamaha

1 700 EUR

Viti: 2002
11 Korr 00:08 ,

suzuki gsx 750cc

1 600 EUR

Viti: 1996
09 Korr 18:28 ,

Shitet Yamaha R1

5 000 EUR

Viti: 2009
09 Korr 00:12 ,

Shes Atv Polaris 850cc 2018

8 900 EUR

Viti: 2018
01 Korr 12:51 ,

KAWASAKLI KLR 650CC RKS

1 750 EUR

Viti: 2009
28 Qer 08:44 ,

YAMAHA X-city 2009

1 890 EUR

Viti: 2009
21 Qer 18:57 ,

Honda Vt 750 Custom (Bobber)

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 1984
20 Qer 21:40 ,

yamaha r1

4 200 EUR

Viti: 2006
10 Qer 00:25 ,

yamaha

Viti: 2004
03 Qer 14:19 ,

Yamaha r1

6 000 EUR Price Reduced

Viti: 2011
31 Maj 21:50 ,

Yamaha R1

Viti: 2002
31 Maj 20:45 ,

Shitet R 1 2008

6 000 EUR

Viti: 2008
12 Maj 13:45 ,

Shiten maskat per R1 viti 1998-2002

200 EUR

Viti: 2000
06 Mar 13:51 ,

Shes motorrin Yamaha R1

Viti: 2006
03 Mar 22:53 ,

Yamaha 750cc

Viti: 2000
11 Jan 21:48 ,

Maska per r1

Viti: 2000
03 Nën 18:55 ,

Yamaha R1

Viti: 2003
14 Tet 18:37 ,

R1 1000cc

3 500 EUR

Viti: 2003
19 Sht 22:42 ,

Yamaha R1

Viti: 2003
08 Sht 12:24 ,

Matorr yamaha R1 1000 kubik

1 EUR

Viti: 2008
30 Gush 17:49 ,

Yamaha R1 (1000cc)

2 000 EUR

Viti: 2000
29 Gush 16:55 ,

Yamaha R1

Viti: 2006
28 Gush 20:46 ,

Yamaha R1

Viti: 2003
21 Gush 01:26 ,

U shit bisha

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 2000

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj R1 | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • R1 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | R1
  • r1 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki
  • R1 në kategorinë Sportiv
  • r1 në kategorinë Dhoma
  • R1 në kategorinë Të tjera

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione