X max | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 151
Gilera , 3
Kawasaki , 3
Vespa , 3
Piaggio , 2
Suzuki , 2
Aprilia , 1
Ducati , 1
Peugeot , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe X max,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj X max Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:07 ,

shes skuter yamaha x max 250 cc

4 000 EUR

Viti: 2015
Dje 02:28 ,

Shitet x max 125cc

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Dje 00:31 ,

Yamaha X MAX 2010. 250cc.

2 350 EUR

Viti: 2010
20 Sht 09:49 ,

Motor Elektrik

1 299 EUR

Viti: 2021
16 Sht 21:27 ,

SHITET YAMAHA X MAX

1 550 EUR

Viti: 2008
16 Sht 12:17 ,

YAMAHA X MAX 2015

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
15 Sht 09:42 ,

Radilic 50 cc

50 EUR Price Reduced

Viti: 2000
13 Sht 15:16 ,

Suzuki

Viti: 2006
12 Sht 19:34 ,

Yamaha X-Max 400cc 2011

6 700 EUR

Viti: 2021
11 Sht 15:57 ,

Yamaha X-MAX 125cc me regjistrim

2 499 EUR

Viti: 2010
10 Sht 14:11 ,

Yamaha X-MAX 250cc abs 2012

3 EUR

Viti: 2012
09 Sht 10:44 ,

Yamaha X-Max 250

1 400 EUR

Viti: 2006
03 Sht 09:44 ,

Yamaha xmax 125cc momo design

2 700 EUR

Viti: 2013
02 Sht 19:29 ,

yamah x-max

4 000 EUR

Viti: 2017
23 Gush 09:28 ,

Yamaha X-max

4 500 EUR

Viti: 2014
19 Gush 17:16 ,

Yamaha X max Sport 2011. 250cc. 10.000km

3 200 EUR

Viti: 2011
19 Gush 10:34 ,

Yamaha

1 750 EUR

Viti: 2009
17 Gush 12:01 ,

shitet Yamaha X-Max 250cc

1 950 EUR

Viti: 2012
15 Gush 20:21 ,

Yamaha x max

1 800 EUR

Viti: 2007
14 Gush 11:52 ,

Yamaha X-max 250cc

1 850 EUR

Viti: 2008
14 Gush 00:31 ,

Yamaha x-max 250cc

1 850 EUR

Viti: 2008
10 Gush 12:16 ,

Yamaha X max tour xham

79 EUR

Viti: 2018
29 Korr 23:33 ,

SHITET YAMAH XMAX 2012

2 700 EUR

Viti: 2012
27 Korr 15:12 ,

Yamaha X MAX 300

Viti: 2019
23 Korr 16:02 ,

Yamaha x max

5 EUR

Viti: 2015
18 Korr 19:12 ,

X Max

2 300 EUR

Viti: 2009
18 Korr 16:22 ,

Yamaha x max

1 EUR

Viti: 2006
18 Korr 11:34 ,

yamaha x max

5 EUR

Viti: 2015
14 Korr 09:00 ,

Yamaha x max 400 c

5 EUR

Viti: 2015
08 Korr 15:51 ,

Yamaha 400 cc

1 EUR

Viti: 2015
08 Korr 15:51 ,

YAMAHA x Maxx 400 cc

1 EUR

Viti: 2015
30 Qer 20:50 ,

Yamaha

1 650 EUR

Viti: 2009
29 Qer 17:21 ,

Shitet yamaha X max 250

Viti: 2016
28 Qer 08:44 ,

YAMAHA X-city 2009

1 890 EUR

Viti: 2009
27 Maj 11:01 ,

X max 2020 300cc

6 500 EUR

Viti: 2020
26 Maj 09:24 ,

X-max 250cc

1 400 EUR

Viti: 2005

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj X max | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione