X max | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 102
Vespa , 4
Gilera , 3
Kawasaki , 2
Piaggio , 2
Aprilia , 1
Peugeot , 1
Suzuki , 1
Sot 22:11 ,

Yamaha T Max 500cc

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Sot 19:20 ,

YAMAHA X-city 2009

1 890 EUR

Viti: 2009
Sot 09:14 ,

Gilera Nexus 250 cc

2 500 EUR

Viti: 2008
16 Sht 17:27 ,

Yamaha X max

1 850 EUR

Viti: 2009
16 Sht 01:04 ,

Shitet x-max 125cc

2 750 EUR

Viti: 2010
15 Sht 21:29 ,

X max 125 cc

2 750 EUR

Viti: 2010
04 Sht 11:53 ,

Xham per X max

89 EUR Price Reduced

Viti: 2019
01 Sht 16:57 ,

Radilic 50 cc

50 EUR Price Reduced

Viti: 2000
30 Gush 22:53 ,

yamaha x max 250 cc

1 700 EUR

Viti: 2006
28 Gush 14:30 ,

Yamaha x max

Viti: 2018
26 Gush 23:40 ,

Yamaha x max 250cc me dogan

1 450 EUR

Viti: 2007
26 Gush 23:27 ,

Yamaha X-Max 250

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 2010
25 Gush 14:58 ,

Shes zingjirin per motora

100 EUR

Viti: 2014
24 Gush 15:55 ,

yamaha x-max 250cc

1 450 EUR

Viti: 2006
21 Gush 15:04 ,

Yamaha x max me dogan

1 500 EUR

Viti: 2007
13 Gush 17:12 ,

Yamaha X Max 125cc

Viti: 2009
09 Gush 13:47 ,

Shes pjes

Viti: 2007
08 Gush 17:26 ,

Shitet vespa 125 cc

880 EUR

Viti: 2002
02 Gush 21:40 ,

Yamaha X-Max 125 - Urgjent

1 750 EUR

Viti: 2006
27 Korr 11:35 ,

Yamaha x max 250cc

1 EUR Price Reduced

Viti: 2006
21 Korr 16:56 ,

X max

5 600 EUR

Viti: 2019
21 Korr 16:06 ,

Gilera runner 125cc 4T VX

1 190 EUR

Viti: 2011
20 Korr 10:53 ,

Yamaha x-max 250 cc 2007

1 500 EUR

Viti: 2019
19 Korr 19:19 ,

Yamaha x-max 250 cc 2007

1 480 EUR

Viti: 2007
17 Korr 14:57 ,

YAMAHA X MAX 125cc

1 700 EUR

16 Korr 10:56 ,

Yamaha X max 250 cc

2 000 EUR

13 Korr 16:13 ,

Yamaha x max 250 cc

1 750 EUR

Viti: 2007
13 Korr 15:37 ,

X max yamaha

4 700 EUR

Viti: 2014
24 Qer 14:35 ,

Yamaha x max mbulesë këmbësh

69 EUR

Viti: 2015
08 Qer 01:04 ,

Yamaha X Max 125cc

1 850 EUR

Viti: 2006
07 Qer 16:21 ,

Yamaha X max

1 EUR

Viti: 2008
07 Qer 03:26 ,

Yamaha x-max 125 2007

1 300 EUR

Viti: 2007
20 Maj 11:52 ,

Vespa GTS 200 RKS

2 000 EUR

Viti: 2004
07 Maj 04:16 ,

X-MAX 250 cc

2 650 EUR

Viti: 2012
07 Maj 02:26 ,

Yamaha x max 125 i

2 100 EUR

Viti: 2010
20 Mar 18:46 ,

Shes Yamaha X-Max 125cc

5 350 EUR

Viti: 2019

Kërkime të ngjashme

X max X max x max x max X max x max

Në fillim