Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Motoçikleta (mbi 50cc) | Skuter | Honda

125 , 1
CB , 35
CBR , 11
CR , 24
CRB , 4
CRF , 5
FMX , 5
Model Tjeter , 318
MTX , 8
NSR , 10
PCX , 28
Rebel , 1
ST , 4
SH150i , 7
VF , 4
XR , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:32 ,

Grand skuter Honda 400cc viti 2010

2 400 EUR

Viti: 2010
Sot 10:09 ,

Shitet Skuteri

601 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Dje 12:06 ,

SKUTER HONDA CH 125

900 EUR

Viti: 2002
13 Pri 19:51 ,

Skuter honda 125cc

550 EUR

Viti: 2000
13 Pri 09:52 ,

Shes Honda Pantheon 125c.

1 350 EUR

Viti: 2005
12 Pri 22:23 ,

Shitet HONDA DYLAN125r

1 450 EUR

Viti: 2004
11 Pri 15:10 ,

Honda 125cc

550 EUR

Viti: 2000
11 Pri 10:50 ,

Shitet motori

590 EUR

Viti: 2010
09 Pri 16:46 ,

shitet

630 EUR

Viti: 2006
08 Pri 09:16 ,

Shitet

650 EUR

Viti: 2004
06 Pri 17:48 ,

shitet

601 EUR

Viti: 2003
06 Pri 00:18 ,

Honda

1 100 EUR

Viti: 2005
02 Pri 23:05 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2000
30 Mar 19:46 ,

Skuter

150 EUR

Viti: 2000
28 Mar 22:34 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2000
28 Mar 14:55 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2000
21 Mar 12:05 ,

Honda dylan 125cc

900 EUR

Viti: 2007
17 Mar 06:02 ,

Shiten Skutera

999 EUR

Viti: 2010
15 Mar 23:15 ,

Skuter

250 EUR

Viti: 2004
15 Mar 23:07 ,

Shitet Honda dylan 125

900 EUR

Viti: 2007
15 Mar 04:36 ,

Honda 250 cc viti 2000

1 260 EUR Price Reduced

Viti: 2000
14 Mar 22:42 ,

Shes skuter 125 CC

1 250 EUR

Viti: 2014
14 Mar 22:11 ,

HONDA

900 EUR

Viti: 2003
12 Mar 21:30 ,

Shitet

Viti: 2000
12 Mar 17:35 ,

Honda sfx 49cc

500 EUR

Viti: 1997
07 Mar 19:10 ,

Grand Skuter

Viti: 2013
05 Mar 12:08 ,

Shitet skuter Honda

750 EUR

Viti: 1999
28 Shk 15:51 ,

Shiten Skuterat

450 EUR

Viti: 2007
27 Shk 16:58 ,

Sccoter Honda Sh.125i Ps

1 200 EUR

Viti: 2009
22 Shk 16:14 ,

Skuter honda 125cc

550 EUR

Viti: 2000
18 Shk 12:42 ,

Shitet honda 125cc

Viti: 2006
18 Shk 12:12 ,

Honda dylan 125cc 2007

1 000 EUR

Viti: 2007
02 Shk 18:53 ,

Skuter Honda 125

800 EUR

Viti: 2002
06 Jan 16:22 ,

shitet 100cc

450 EUR

Viti: 2007
05 Jan 17:16 ,

Shes honda 100cc

500 EUR

Viti: 2007
03 Jan 19:28 ,

Honda

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
30 Dhj 01:14 ,

Honda

Viti: 1990
26 Dhj 04:37 ,

Skuter Honda 250 kubik

900 EUR

Viti: 2001

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione