Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motorra Sportiv Kawasaki, Honda, Yamaha

Adly , 120
Aprillia , 1
Aeon , 80
Aixam , 45
BMX , 4
Aprilia , 280
Arctic Cat , 26
Baotian , 41
Universal , 1
Barossa , 20
Bashan , 11
Beeline , 3
TREK , 1
Benelli , 8
Beta , 11
Bimota , 4
Blata , 1
BMW , 122
Boom , 3
BRP , 3
BSA , 2
Buell , 2
Cagiva , 45
Can Am , 9
Cectek , 3
CFMOTO , 4
CPI , 7
Daelim , 24
Derbi , 13
Dinli , 1
DKW , 2
Ducati , 80
e-max , 1
E-Ton , 1
Explorer , 6
Gasgas , 4
Generic , 1
Gilera , 60
Gorilla , 4
Honda , 1
Hercules , 1
Honda , 844
Husaberg , 2
Husqvarna , 16
Hyosung , 9
Indian , 1
Italjet , 5
Jawa , 5
Jinling , 5
Kawasaki , 707
Keeway , 3
Kimi , 3
Knievel , 1
KTM , 70
Kymco , 32
Laverda , 10
Lifan , 9
Linhai , 3
LML , 1
Maico , 2
Malaguti , 11
MBK , 12
Megelli , 1
Motobi , 3
Motowell , 9
MV Agusta , 8
Mz , 9
Norton , 1
NSU , 4
Online , 14
Pegasus , 4
Peugeot , 19
Piaggio , 35
Polaris , 14
Puch , 5
Quadro , 1
Rewaco , 1
Rieju , 1
Nissan , 1
Rivero , 4
Sachs , 3
Shineray , 13
Simson , 5
Skyteam , 1
SMC , 5
Suzuki , 638
SYM , 5
TGB , 6
TM , 7
Triton , 3
Triumph , 24
Vespa , 18
VICTORY , 1
Yamaha , 1059
Zero , 6
Zhongyu , 1

Jeni adhurues i sportit, shpejtësisë dhe tereneve të vështira? Gjeni shpallje për bicikleta dhe motorra sportiv të ri dhe të përdorur të markave Kawasaki, Honda, Yamaha dhe shumë marka të tjera në mesin e 3.325 shpalljeve për motorra SportivMerrJep.com.

Sot 03:11
Linku:
Sportiv , Gjilan

Honda VTR Sp1 1000c

39 EUR


Sot 19:58 Sportiv , Prishtinë

Ktm Duke 390 2021

5 350 EUR

Sot 17:23 Sportiv , Gjakovë

sym wolf 250 i

2 500 EUR Price Reduced

Sot 16:16 Sportiv , Vushtrri

Kawasaki ER 500

900 EUR

Sot 16:04 Sportiv , Fushë Kosovë

Kawasaki Ninja

2 400 EUR

Sot 09:06 Sportiv , Vushtrri

Yamaha tzr

650 EUR

Sot 05:41 Sportiv , Viti

suzuki

1 300 EUR

Sot 04:15 Sportiv , Lipjan

Kawasaki

3 400 EUR

Platforma MerrJep.com mundëson lidhjen mes shitësit dhe blerësit për të kryer blerje apo shitje të shpejtë dhe sigurt në tregun më të madh për tregti në Kosovë.


Markat më të njohura të motoçikletave Sportive në MerrJep.com


Motorrët sportiv janë të dizajnuar të iu japin adrenalinë, shpejtësi dhe në të njejtën kohë edhe komoditet voztiësve të tyre. Nëse jeni motoçiklist dhe jeni adhurues i adrenalinës një motor sportiv është gjithçka që ju duhet.


Motoçikletat Sportive mund të përdoren ne të dyja llojet e terenave, në rrugë normale dhe te vështira. Kjo sepse funksionet që këto lloje të motorrave kryejnë janë të dizajnuara të iu përshtaten nevojave të vozitësve.


Nëse po kërkoni të bleni motoçikleta të reja apo të përdodura nga markat më të njohura të motoçikletave në mbarë botën si Honda, Suzuki, Kawasaki, Yamaha kërkoni për motorra sportiv në platformën MerrJep.com në mesin e 3.325 shpalljeve për motorra Sportiv dhe zgjedhni motorrin ideal për ju dhe nevojat tuaja.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione