Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 4 - Sportiv Të gjitha në Kosovë

Aprilia , 4
Honda , 4
Kawasaki , 3
KTM , 2
Yamaha , 2
Ducati , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 4,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 4 Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Korr 20:25 Sportiv , Prishtinë

KTM Duke 200

11 Tet 00:16 Sportiv , Prizren

yamaha 125 cc viti 2021

1 EUR

Viti: 2021
10 Korr 16:16 Sportiv , Prishtinë

Ktm Duke 200cc

2 600 EUR

Viti: 2014
06 Sht 09:38 Sportiv , Prishtinë

Aprilia 125cc 180kmh urgjent!

299 EUR

Viti: 2002
23 Gush 09:29 Sportiv , Prishtinë

Urgjent! ApriliaRS125cc turbo 170kmh

320 EUR

Viti: 2002
15 Qer 19:15 Sportiv , Prishtinë

Aprilia (Aprilla) rs125cc 170/kmh

550 EUR

Viti: 2002
14 Qer 13:24 Sportiv , Prishtinë

V Star 650cc

Viti: 2009
14 Qer 10:51 Sportiv , Prishtinë

Aprilia 125cc Turbo 170/Kmh

550 EUR

Viti: 2002
28 Mar 23:29 Sportiv , Prishtinë

Ndrrim me grand skuter

1 100 EUR

Viti: 2001
20 Mar 12:59 Sportiv , Prizren

Honda CBR 600 F4i

2 700 EUR

Viti: 2001
03 Jan 02:23 Sportiv , Gjakovë

Honda CBR 600cc f4i RKS ndrrim

Viti: 2020
17 Gush 12:35 Sportiv , Prishtinë

Shitet Kawasaki ZX-6R ( zx6r )

3 500 EUR

Viti: 2008
04 Mar 19:58 Sportiv , Prishtinë

Motorr

Viti: 2020
21 Mar 10:38 Sportiv , Skenderaj

Kawasaki Ninja 600cc

1 650 EUR Price Reduced

Viti: 1996
05 Dhj 19:42 Sportiv , Prishtinë

Shes bicikllen

110 EUR

Viti: 2013
21 Qer 23:23 Sportiv , Pejë

honda

Viti: 2005
23 Mar 13:08 Sportiv , Rahovec

Motorr Honda 750kubik

3 150 EUR

Viti: 2016
22 Mar 14:13 Sportiv , Shtime

Fellne 205 55 16

Viti: 2015
05 Sht 17:35 Sportiv , Lipjan

Kawasaki 650cc viti 2010

Viti: 2010
22 Maj 21:56 Sportiv , Fushë Kosovë

Biciklet

200 EUR

Viti: 2015
18 Mar 13:42 Sportiv , Ferizaj

YAMAHA TZR 125ccm SPORT

799 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 4 | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione