Kawasaki | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Motoçikleta (mbi 50cc) | Sportiv

Kawasaki , 397
Suzuki , 4
Yamaha , 4
Ducati , 2
Honda , 2
Adly , 1
Gilera , 1
Linhai , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kawasaki,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kawasaki Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 10:26 ,

Ducati Monster 600ss

950 EUR

Viti: 2000
08 Maj 01:59 ,

Kawasaki 750cc

600 EUR

Viti: 1990
03 Maj 17:20 ,

Motor kawasaki

8 100 EUR

Viti: 2011
03 Maj 11:34 ,

shes ndrroj

1 000 EUR

Viti: 1989
22 Pri 09:34 ,

Kawasaki ninja zx6r 2008 , Ndrrim me Veture

4 500 EUR

Viti: 2008
21 Pri 12:50 ,

Kawasaki 600

799 EUR

Viti: 1998
21 Pri 00:03 ,

Shitet

2 350 EUR

Viti: 2002
20 Pri 12:47 ,

Shitet kawasaki 636 me Dogan t pagume

3 100 EUR

Viti: 2006
20 Pri 10:36 ,

Kawasaki 650

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2003
12 Pri 00:31 ,

Gpz600r KAWASAKI

720 EUR Price Reduced

Viti: 1986
10 Pri 17:47 ,

Shitet Kawasaki 636

3 100 EUR

Viti: 2006
10 Pri 00:24 ,

Shitet Kawasaki

Viti: 1992
07 Pri 12:47 ,

Kawasaki ninja zx9r

1 300 EUR

Viti: 2000
30 Mar 10:38 ,

kawasaki ninja 636RR

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2004
15 Mar 00:13 ,

Kawasaki ZX10-R

3 300 EUR

Viti: 2007
14 Mar 12:41 ,

Kawasaki ninja rks

3 100 EUR

Viti: 2000
09 Mar 00:18 ,

Kawasaki ninja 636

2 900 EUR

Viti: 2006
08 Mar 14:20 ,

Kawasaki ZX10-R

4 500 EUR

Viti: 2007
28 Shk 12:40 ,

Kawasaki zx9r

1 700 EUR

Viti: 1996
26 Shk 08:21 ,

kawasaki

Viti: 2020
25 Shk 19:14 ,

Motor

2 300 EUR

Viti: 2004
22 Shk 16:23 ,

Kawasaki zxr 750cc

Viti: 2000
22 Shk 13:55 ,

Kawasaki zxr 750 cc

Viti: 2000
15 Shk 01:04 ,

Kawasaki kazer

400 EUR

Viti: 2010
08 Shk 15:19 ,

Kawasaki ZX10-R

3 500 EUR

Viti: 2007
07 Shk 11:40 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2004
17 Jan 21:13 ,

Kawasaki zx6r 2008 ����Me Dogan

4 600 EUR

Viti: 2008
14 Jan 23:18 ,

kawasaki zx750

1 300 EUR

Viti: 1999
09 Jan 08:22 ,

Kawasaki gpz 600r

1 150 EUR

Viti: 1986
04 Jan 14:20 ,

Shitet per pjes

Viti: 2007
30 Dhj 20:42 ,

Kawasaki Ninha ZX10-R 2008

4 100 EUR

Viti: 2008
18 Nën 16:39 ,

Yamaha Yzf 750 R

Viti: 1997
05 Nën 21:48 ,

KasawakiGPZ600

850 EUR

Viti: 1995
02 Nën 17:49 ,

kawasaki

2 200 EUR

Viti: 2004

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kawasaki | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione