Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki | DR

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki DR | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Mar 21:25 Të tjera , Ferizaj

Regler suzuki me 5 tela

30 EUR

20 Shk 23:39 Kros/Enduro , Prizren

shitet

1 100 EUR

29 Gush 01:58 Kros/Enduro , Klinë

Kros 750cc

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1989
20 Gush 00:32 Kros/Enduro , Deçan

Suzuki dr

Viti: 1986
05 Tet 15:47 Kros/Enduro , Klinë

Kross SUZUKI 750cc DrBig!

1 150 EUR

Viti: 1990
30 Sht 20:31 Kros/Enduro , Burim

Shitet motorr krosi suzuki dr 200cc

7 EUR

Viti: 1996
15 Sht 19:32 Skuter , Gjilan

Shitet Suzuki 125 cc

450 EUR

Viti: 2010
05 Korr 09:47 Kros/Enduro , Ferizaj

Suzuki 125cc 2T

680 EUR

Viti: 2006
14 Maj 12:05 Kros/Enduro , Rahovec

kros

400 EUR

Viti: 2006
26 Mar 19:15 Kros/Enduro , Gjilan

Suzuki 125cc

700 EUR

Viti: 1999
19 Mar 22:07 Kros/Enduro , Drenas

Shitet Krosi Suzuki Dr125cc

450 EUR

Viti: 1994
14 Mar 02:42 Kros/Enduro , Burim

Enduro Kross 150cc 4T

550 EUR

Viti: 1997
10 Shk 21:28 Kros/Enduro , Gjakovë

suzuki

1 200 EUR

Viti: 1998
25 Jan 10:01 Kros/Enduro , Lipjan

Shitet Suzuki 350

1 EUR

Viti: 1996
24 Jan 12:26 Me katër rrota/ATV , Kaçanik

Shiten 2 motorra ose ndrrohen me kros

11 111 EUR

Viti: 2009
02 Jan 09:01 Kros/Enduro , Ferizaj

Kros

700 EUR

Viti: 1999
21 Dhj 21:29 Kros/Enduro , Prizren

Kros

1 000 EUR

Viti: 1994
09 Dhj 15:03 Sportiv , Pejë

Shitet suzuki 750cc

Viti: 1990
07 Dhj 20:38 Kros/Enduro , Ferizaj

SUPER KROS

1 000 EUR

Viti: 1996
29 Nën 22:52 Kros/Enduro , Kaçanik

Shiten 2 motorra ose ndrrohen me kros

11 111 EUR

Viti: 1990
29 Nën 22:31 Me katër rrota/ATV , Kaçanik

Shiten 2 motorra ose ndrrohen me kros

11 111 EUR

Viti: 2009
19 Nën 11:26 Sportiv , Dardanë

Shes motorrin

400 EUR

Viti: 1989
20 Sht 18:28 Sportiv , Klinë

Shitet Suzuki

800 EUR

Viti: 1996
10 Sht 21:19 Chopper/Coustom , Ferizaj

Shitet

950 EUR

Viti: 2003
10 Gush 09:59 Kros/Enduro , Burim

dr750

850 EUR

26 Korr 19:12 Kros/Enduro , Pejë

Suzuki Dr 800cc

Viti: 1990
16 Korr 12:09 Kros/Enduro , Pejë

Suzuki dr 750cc

1 EUR

Viti: 1994
12 Korr 23:25 Kros/Enduro , Pejë

suzuki 750 kubik tip top

1 100 EUR

Viti: 1997
07 Korr 12:49 Kros/Enduro , Gjilan

Suzuki 600cc

1 500 EUR

Viti: 1995
19 Maj 21:33 Motoçikleta (mbi 50cc) , Therandë

Shes Suzuki Dr 750 big

700 EUR Price Reduced

11 Maj 14:00 Kros/Enduro , Ferizaj

suzuki

600 EUR

Viti: 1992
25 Mar 15:07 Kros/Enduro , Gjilan

Shes suzuki 125 c ne ghendhe te mir

8 837 289 202 EUR

Viti: 1998
19 Mar 23:59 Sportiv , Ferizaj

Dr big 750cc

1 100 EUR

Viti: 1992
12 Mar 22:36 Kros/Enduro , Ferizaj

Suzuki dr125 1998

650 EUR

Viti: 1998
12 Mar 16:34 Kros/Enduro , Ferizaj

Suzuki 125 DR. 1998

650 EUR

Viti: 1998
01 Mar 18:16 Kros/Enduro , Viti

kerkoj

1 EUR

Viti: 1999
11 Dhj 17:31 Kros/Enduro , Gjilan

Shitet krosi suzuki

500 EUR

Viti: 2000
12 Nën 16:05 Skuter , Gjilan

Ne Shitet ose nderrojet

350 EUR

Viti: 2005
29 Sht 21:06 Kros/Enduro , Burim

Motorr MiniCross

150 EUR

Viti: 2010
24 Gush 20:29 Kros/Enduro , Prizren

Suzuki dr 750cc

Viti: 1995
05 Korr 22:25 Kros/Enduro , Skenderaj

SUZUKI 650 KUBIK

2 450 EUR

Viti: 1996
02 Korr 12:02 Sportiv , Ferizaj

suzuki 750

4 300 EUR

Viti: 2007
26 Pri 21:17 Chopper/Coustom , Gjakovë

CHopper suzuki 800kubike

Viti: 1992
01 Pri 20:20 Sportiv , Prishtinë

Suzuki 750 cc

480 EUR Price Reduced

Viti: 1985
22 Mar 21:31 Chopper/Coustom , Gjakovë

chopper suzuki 800kubike

Viti: 1992
12 Shk 20:03 Chopper/Coustom , Gjakovë

Motorri Suzuki CHopper

Viti: 1992
22 Jan 19:02 Kros/Enduro , Pejë

Suzuki 750

370 EUR

Viti: 1989
04 Jan 20:10 Sportiv , Skenderaj

shitet suzuki 750 cc

700 EUR

Viti: 1997

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki DR | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione