Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki | GSR

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki GSR | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Mar 21:14 Sportiv , Prizren

Suzuki 750cc

1 500 EUR

04 Jan 20:56 Sportiv , Ferizaj

Shitet motorri SUZUKI 600cc me dokumenta

3 800 EUR

Viti: 2012
08 Sht 22:44 Sportiv , Lipjan

SUZUKI GSX-1000 ME DOGAN TE PAGUAR VITI 2003

2 850 EUR

Viti: 2003
13 Korr 22:52 Sportiv , Ferizaj

Suzuki GSR 600K9 2010

3 700 EUR

Viti: 2010
19 Qer 02:02 Sportiv , Prishtinë

Suzuki gsr 600cc

3 500 EUR

Viti: 2010
05 Qer 06:36 Sportiv , Prishtinë

Suzuki gsr 600cc

2 300 EUR

Viti: 2010
08 Pri 15:09 Sportiv , Prishtinë

Suzuki gsr 600cc

2 200 EUR

Viti: 2010
26 Mar 13:58 Sportiv , Gjilan

Shes suzuki bandit 600cc

1 500 EUR

Viti: 1998
10 Jan 08:58 Sportiv , Lipjan

Suzuki

Viti: 2001
13 Nën 10:08 Sportiv , Prizren

Suzuki gsr 1000cc

Viti: 2004
18 Korr 22:35 Sportiv , Drenas

Shes ose nderroj me 4 rrot

2 500 EUR

Viti: 2002
12 Qer 23:07 Sportiv , Prishtinë

Suzuki GSR 600 2010 RKS

3 141 EUR Price Reduced

Viti: 2010
10 Qer 23:04 Sportiv , Prishtinë

Shitet Suzuki gsrx 600cc

Viti: 2004
28 Mar 23:31 Sportiv , Ferizaj

Motorr suzuki

Viti: 2007
10 Shk 21:43 Sportiv , Ferizaj

suzuki inazuma 250 c viti 2013

2 800 EUR

Viti: 2013
18 Sht 19:26 Sportiv , Lipjan

Urgjent 95 ero

95 EUR

Viti: 2000
18 Korr 11:56 Sportiv , Vushtrri

motorri 750

Viti: 2005
17 Maj 05:16 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjilan

Shes Suzuki GSF

1 900 EUR

Viti: 2000
19 Pri 10:51 Sportiv , Ferizaj

suzuki inazuma

3 000 EUR

Viti: 2013
05 Mar 12:33 Sportiv , Ferizaj

shitet suzuki

2 800 EUR

Viti: 2013
01 Tet 13:33 Sportiv , Gjilan

Suzuki

3 300 EUR

Viti: 2007
25 Sht 19:22 Motoçikleta (mbi 50cc) , Mitrovicë

Suzuki bandit

1 399 EUR Price Reduced

Viti: 1999
19 Gush 19:42 Sportiv , Prishtinë

Suzuki Virus

1 EUR

Viti: 2008
09 Pri 15:40 Sportiv , Ferizaj

SUZUKI GSR600A

3 800 EUR

Viti: 2011
04 Gush 15:06 Sportiv , Ferizaj

shiten

400 EUR

Viti: 1991
12 Korr 08:39 Kros/Enduro , Prishtinë

Shitet motori 750cc suzuki

800 EUR

Viti: 2002
08 Korr 18:43 Sportiv , Prizren

suzuki rg 125 f boj ndrrim

120 EUR Price Reduced

Viti: 1990
30 Qer 18:21 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Gsxr 750 perfekt gjendja

4 800 EUR

Viti: 2007
23 Qer 13:35 Të tjera , Prishtinë

Shitet Motorri

2 500 EUR

Viti: 2004
16 Qer 11:50 Kros/Enduro , Pejë

Motor Kros 750 CC

850 EUR

Viti: 1995
25 Maj 20:22 Sportiv , Therandë

Suzuki.ndrroj

1 350 EUR

Viti: 1995
14 Maj 21:52 Chopper/Coustom , Fushë Kosovë

shes suzukin cooper

1 000 EUR

Viti: 1996
16 Mar 15:25 Sportiv , Fushë Kosovë

Suzuki Gsx 750 shitet nderrohet

850 EUR

Viti: 1993
14 Mar 23:25 Sportiv , Ferizaj

Per Suzuki

Viti: 1990
14 Shk 22:03 Kros/Enduro , Shtërpcë

Suzuki rg125 TIP-TOO

850 EUR

Viti: 1997
06 Shk 20:07 Sportiv , Rahovec

Motorr suzuki gsxr 750

1 000 EUR

Viti: 1995
30 Jan 19:25 Sportiv , Prishtinë

Suzuki 750 gsrx

3 000 EUR

Viti: 2006
29 Jan 12:13 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

SUZUKI

Viti: 2007
05 Jan 16:22 Sportiv , Pejë

SUZUKI GSXR 750 K4

2 599 EUR

Viti: 2004
27 Nën 19:06 Sportiv , Skenderaj

Suzuki

400 EUR

Viti: 1993
13 Nën 11:43 Sportiv , Prizren

Suzuki 750

750 EUR

Viti: 1995
10 Gush 11:43 Sportiv , Pejë

Shitet suzuki 750cc

2 800 EUR

Viti: 2004
15 Korr 23:20 Sportiv , Skenderaj

suzuki

2 500 EUR

Viti: 2001
26 Maj 22:02 Sportiv , Rahovec

Besarti

2 800 EUR

Viti: 1987
14 Maj 08:51 Motoçikleta (mbi 50cc) , Mitrovicë

Suzuki bandit

1 400 EUR Price Reduced

06 Maj 20:23 Sportiv , Prishtinë

Shes suzuki motorr

3 400 EUR

Viti: 2003
03 Maj 10:36 Sportiv , Prizren

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2005
23 Pri 12:23 Sportiv , Rahovec

Shitet suzuki

2 700 EUR

Viti: 2000

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki GSR | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione