Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki | RM

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki RM | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Mar 12:52 Kros/Enduro , Mitrovicë

Suzuki Rmz 250cc

3 500 EUR

12 Shk 12:18 Kros/Enduro , Pejë

shitet ngjendje te rregullt

1 EUR

07 Shk 13:15 Kros/Enduro , Gjilan

Shitet Suzuki RM

1 EUR

07 Gush 12:21 Kros/Enduro , Gjakovë

Shitet suzuki rm 250

2 200 EUR

Viti: 2005
04 Pri 20:18 Kros/Enduro , Besianë

kros 250cc

1 500 EUR

Viti: 2003
02 Sht 12:25 Kros/Enduro , Pejë

shitet crossi suzuki RM

2 000 EUR

26 Pri 06:31 Kros/Enduro , Gjilan

Suzuki FullCross

1 700 EUR

Viti: 2000
05 Pri 11:34 Kros/Enduro , Prishtinë

Suzuki

900 EUR Price Reduced

Viti: 2004
28 Mar 23:29 Kros/Enduro , Viti

Suzuki Rm125 2t

1 600 EUR

06 Mar 22:59 Kros/Enduro , Prizren

Full cros 125cc

800 EUR

Viti: 1998
02 Mar 09:18 Kros/Enduro , Gjakovë

Shiten 3 fullat

1 EUR

Viti: 2009
16 Nën 22:17 Kros/Enduro , Drenas

Komplet tesha per kros

135 EUR

Viti: 2015
03 Tet 00:09 Kros/Enduro , Mitrovicë

Suzuki rmz 450cc

2 500 EUR

Viti: 2011
30 Gush 10:17 Kros/Enduro , Prizren

Suzuki 250 cc

Viti: 2003
13 Korr 22:16 Sportiv , Gjakovë

Shitet motori

Viti: 2019
25 Qer 20:27 Motoçikleta (mbi 50cc) , Viti

Suzuki Rm125

1 750 EUR

Viti: 1997
05 Maj 22:02 Kros/Enduro , Drenas

Suzuki RMZ ingjeksion 2011

Viti: 2011
13 Mar 10:18 Kros/Enduro , Pejë

Suzuki rm

1 200 EUR

Viti: 2008
07 Mar 01:01 Motoçikleta (mbi 50cc) , Skenderaj

SUZUKI Rmz 450 2007

1 590 EUR Price Reduced

Viti: 2007
10 Shk 21:47 Kros/Enduro , Viti

shitet krosi zuzuki

500 EUR

Viti: 1995
25 Jan 22:12 Kros/Enduro , Gjilan

Shes krosin 125cc

350 EUR

Viti: 1983
23 Nën 16:32 Sportiv , Mitrovicë

suzuki rf900r

1 700 EUR

Viti: 1998
06 Tet 10:35 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

suzuki urgjent

2 000 EUR

Viti: 2011
21 Pri 15:11 Kros/Enduro , Shtime

Suzuki rmz 450 enduro

4 500 EUR

Viti: 2013
08 Pri 19:41 Kros/Enduro , Malishevë

Suzuki rmz

08 Pri 00:17 Kros/Enduro , Lipjan

Suzuki

270 EUR

Viti: 1999
07 Pri 23:00 Kros/Enduro , Malishevë

Suzuki

270 EUR

Viti: 1998
07 Pri 21:32 Kros/Enduro , Rahovec

Suzuki

270 EUR

Viti: 1990
07 Pri 21:31 Kros/Enduro , Malishevë

Suzuki

270 EUR

Viti: 1998
31 Tet 17:49 Kros/Enduro , Ferizaj

Shes Full Krosin 125 rm

1 400 EUR

Viti: 2004
14 Tet 07:48 Kros/Enduro , Pejë

Suzuki 450

2 500 EUR

Viti: 2007
01 Tet 19:30 Kros/Enduro , Ferizaj

Shes suzukin rm 125 full kros

1 600 EUR

Viti: 2004
03 Qer 19:27 Kros/Enduro , Prishtinë

suzuki 450cc full kros

3 500 EUR

Viti: 2012
24 Maj 20:53 Kros/Enduro , Therandë

U shit flm merrjep.com

Viti: 2002
24 Maj 01:30 Kros/Enduro , Ferizaj

suzuki full

1 400 EUR

Viti: 2006
09 Pri 12:45 Chopper/Coustom , Prishtinë

Suzuki

2 300 EUR

Viti: 2010
26 Mar 18:40 Kros/Enduro , Burim

450 suzuki

1 100 EUR

Viti: 2008
01 Mar 19:14 Kros/Enduro , Gjilan

suzuki full cross

2 500 EUR

Viti: 2009
16 Shk 20:33 Kros/Enduro , Prizren

Me marrveshje

Viti: 2011
09 Shk 09:28 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjakovë

suzuki 125 cc

380 EUR Price Reduced

Viti: 1997
01 Jan 01:40 Kros/Enduro , Therandë

full kross

Viti: 2008
17 Dhj 12:51 Kros/Enduro , Mitrovicë

Suzuki 450cc 11

Viti: 2011
20 Nën 19:02 Kros/Enduro , Ferizaj

Suzuki rmz 450 2012

Viti: 2012
21 Sht 22:27 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Suzuki RMZ 250

3 500 EUR

Viti: 2010
06 Sht 20:03 Motoçikleta (mbi 50cc) , Therandë

suzuki cross

Viti: 2008
06 Sht 14:02 Kros/Enduro , Prishtinë

SHES KROSIN SUZUKI 450 CC FULL KROS

Viti: 2007
18 Gush 00:09 Të tjera , Prishtinë

shes ose ndrroj me ndonje kros me te vogl ose ndon

2 800 EUR

Viti: 2009
14 Gush 23:55 Të tjera , Prishtinë

shes ose ndrroj me motorr me te vogl

2 800 EUR

Viti: 2009
06 Gush 18:30 Të tjera , Prishtinë

shes ose ndrroj me motorr me te vogl

2 800 EUR

Viti: 2009

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki RM | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione