Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motorra mbi 50cc në shitje - Motorra të markave më të njohura në MerrJep

Acer , 1
Adly , 736
Aprillia , 3
Aeon , 322
Aixam , 163
BMX , 7
Aprilia , 1739
Peugeot , 1
Arctic Cat , 81
Baotian , 189
Universal , 1
Barossa , 103
Bashan , 64
Beeline , 28
TREK , 1
Benelli , 53
Piaggio , 1
Beta , 76
Scott , 1
Bimota , 116
Blata , 1
BMW , 421
Bombardier , 11
Boom , 7
BRP , 8
BSA , 5
Buell , 6
Cagiva , 106
Can Am , 41
Cectek , 11
CFMOTO , 82
CPI , 117
Daelim , 170
Derbi , 80
Dinli , 3
DKW , 4
Ducati , 157
e-max , 8
emco , 4
E-Ton , 6
Explorer , 51
Gasgas , 52
Generic , 23
Gilera , 429
GOES , 3
Gorilla , 17
Honda , 3374
Husaberg , 34
Husqvarna , 135
Hyosung , 100
Indian , 11
Italjet , 83
Jawa , 43
Jinling , 69
Kawasaki , 1479
Keeway , 123
Kimi , 13
Kingway , 17
Knievel , 6
KTM , 1059
Kymco , 609
Laverda , 64
Lifan , 142
Linhai , 60
LML , 2
Luxxon , 8
Maico , 11
Malaguti , 283
MBK , 116
Megelli , 12
Motobi , 50
Moto Guzzi , 28
Motowell , 142
MV Agusta , 12
Mz , 70
Norton , 4
NSU , 12
Online , 120
Pegasus , 25
Peugeot , 1084
PGO , 62
Piaggio , 1951
Polaris , 72
Puch , 72
Quadro , 39
Rewaco , 8
Rieju , 2
Nissan , 1
Rivero , 35
Sachs , 16
Sherco , 6
Shineray , 213
Simson , 14
Skyteam , 32
SMC , 53
Suzuki , 2029
SYM , 465
TGB , 84
TM , 45
Triton , 11
Triumph , 40
Vespa , 390
VICTORY , 3
Yamaha , 5462
Zero , 16
Zhongyu , 24

Jeni duke kërkuar për motoçikleta mbi 50cc të reja dhe të përdorura? Në MerrJep do të gjeni një përzgjedhje të madhe të motorrave dhe skuterëve.

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një motorr krejt të ri, apo diçka që përdoret për të kaluar nëpër qytet, ne kemi ato që ju nevojiten. Shikoni listën e motorrave mbi 50cc në shitje në MerrJep.com.


Zgjidhni motorra nga markat më të njohura si Yamaha, Suzuki, Kawasaki, Honda, Aprilia, motorra me 4 rrota ATV dhe motorra sportiv në gjithë Kosovën.


Sot 23:08 ,

Beverly Police 350cc

5 200 EUR

Viti: 2019
Sot 22:40 ,

Honda lead 100cc

780 EUR

Viti: 2004
Sot 22:22 ,

Yamaha virago 125cc

1 700 EUR

Viti: 1997
Sot 21:57 ,

APRILIA ATLANTIC 250 CM3

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Sot 21:43 ,

Shitet kros

1 200 EUR

Viti: 2002
Sot 21:36 ,

Peda 125ccm

1 900 EUR

Viti: 2021
Sot 21:36 ,

Yamaha Doodo 125cc

770 EUR

Viti: 2001
Sot 21:36 ,

Yamaha MBK DODO 125cc

850 EUR

Viti: 2001
Sot 21:36 ,

SYM JET X.2021

2 200 EUR

Viti: 2021
Sot 21:30 ,

Vespa Lx125cc Vt.2006 RKS

1 350 EUR

Viti: 2006
Sot 21:26 ,

APRILIA

1 600 EUR

Viti: 2012
Sot 21:26 ,

Aprilia RS4 50cc

1 600 EUR

Viti: 2012
Sot 21:23 ,

2500

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Sot 21:23 ,

KYMCO People GTi300 2018

2 300 EUR

Viti: 2018
Sot 21:23 ,

Kymco Gti300 2018

2 300 EUR

Viti: 2018
Sot 21:04 ,

Piaggio Vespa GTS 250ie

2 EUR

Viti: 2007
Sot 21:04 ,

Piaggio Fly 125i

11 EUR

Viti: 2008
Sot 21:03 ,

Yhama

1 900 EUR

Viti: 2008
Sot 20:52 ,

Bmw K1600GTL 2012

13 500 EUR

Viti: 2012
Sot 20:45 ,

Chopper

Viti: 2002
Sot 20:00 ,

Kymcko Agility 125cc

Viti: 2012
Sot 19:50 ,

Grand Skuter Suzuki Burgman 200cc

1 950 EUR

Viti: 2009
Sot 19:37 ,

Kawasaki zx6r 636 cc

3 500 EUR

Viti: 2003
Sot 19:27 ,

Skuter

Viti: 2015
Sot 18:55 ,

Kross 250 cc

1 100 EUR

Viti: 2000
Sot 18:34 ,

OKiNOI 125 cm

950 EUR

Viti: 2021
Sot 17:22 ,

Shes Motor Cros 125 Kubik

700 EUR

Viti: 1989

Platforma MerrJep.com iu ofron mundësi të shumta zgjedhjeje për motorra mbi 50cc. Zgjidhni modelin dhe markën tuaj të preferuar të motoçrrave në mesin e mijëra shpalljeve për motorra të ri dhe të përdorur.


Markat më të njohura të motorrave mbi 50cc që mund t'i gjeni në MerrJep


Nëse eksploroni kategorinë motorra mbi 50cc do të shihni se markat Japoneze, Italiane dhe Kineze si Honda, Yamahi, Kawasaki, Suzuki, dhe Honda, Piaggio janë markat e motoçikletave që kërkohen dhe shiten më së shumti në MerrJep.com.


Motorr Honda - Që nga lansimi i motoçikletës së parë të markës Honda në vitin 1949, kjo markë ka arritur të shëndrrohet në njërën nga markat më të njohura të motorrave në gjithë botën. E kjo, nuk kishte si të mos vërehej edhe në Kosovë. Motorrat Honda kanë gjithsej 2.699 shpallje në MerrJep.com.


Për të arritur më shpejtë tek modelet e motorrave të markës Honda, përdorni filtrat për kërkim. Pra, kërkoni për motoçikleta Honda në bazë të çmimit dhe vitit të prodhimit.


Motorr Yamaha - Yamaha është gjithashtu një markë e motoçikletave e cila prodhohet në Japoni. Që nga viti 1955 kur filloi me prodhimin e motoçikletave, Yamaha ofron një përzgjedhje të madhe të llojeve të ndryshme të motorrave si Yamaha 50cc, Yamaha Xmax 250, Ymaha R6 e shumë të tjerë.


Shisni motorra të ri dhe të përdorur mbi 50cc në MerrJep.com


Keni motorra mbi 50cc për të shitur?

Regjistroni shpallje për motorra mbi 50cc në MerrJep.com duke i plotësuar të gjitha detajet që kërkohen për modelin e motorrit që ju dëshironi të shisni.


Bli dhe shit lehtë, sigurt, dhe shpejt në MerrJep.com. Regjistro shpallje për motoçikleta mbi 50cc dhe vendos shpalljen tënde në mesin e mijëra blerësve potencial.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione