Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Vespa | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Vespa Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 09:54 Skuter , Pejë

Vespa Gts 250 cc

27 Mar 22:05 Skuter , Prishtinë

Vespa 300 Super Sport

4 000 EUR

26 Mar 18:36 Skuter , Pejë

Vespa

1 300 EUR

22 Mar 12:28 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Shitet Helmeta L

90 EUR

21 Mar 16:47 Skuter , Vushtrri

Gjama t ndryshem nga ����

50 EUR

20 Mar 21:25 Skuter , Pejë

Vespa Gts 300cc SuperSport

4 300 EUR

15 Mar 16:33 Skuter , Pejë

Vespa Sprint 125cc ABS (2019)

2 900 EUR

12 Mar 23:54 Të tjera , Prizren

Vespa

08 Mar 00:05 Skuter , Vushtrri

Hekra mbrapa per vespa t ri ����

55 EUR

05 Mar 18:44 Skuter , Vushtrri

Gjam gepek kaciga mbulesa

01 Mar 18:55 Skuter , Pejë

Shitet

03 Shk 09:44 Skuter , Prizren

Shitet Vespa 300cc fulll

4 300 EUR

01 Shk 03:02 Skuter , Prizren

Vespa Gt

2 200 EUR

21 Jan 01:42 Skuter , Prizren

Shitet Vespa GTS 300 SPORT

5 700 EUR

13 Dhj 06:51 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

vespa 300cc gts

3 450 EUR

08 Nën 01:11 Sportiv , Prishtinë

Biiklet

1 EUR

27 Tet 20:49 Skuter , Rahovec

Shitet Vespa

09 Tet 19:01 Skuter , Ferizaj

PIAGGIO Vespa

1 100 EUR

Viti: 2010
04 Tet 12:36 Skuter , Prizren

2500

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2004
01 Tet 19:16 Skuter , Prishtinë

Shitet vespa 150 cc 14000km 2007 Urgjent

1 550 EUR

Viti: 2007
27 Sht 22:58 Skuter , Pejë

Shitet

Viti: 2013
21 Sht 12:27 Skuter , Prizren

Vespa primavera

2 500 EUR

Viti: 2020
20 Sht 16:04 Kros/Enduro , Prishtinë

Vespa 300cc

3 300 EUR

11 Sht 23:41 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Shitet Vespa Gts 300cc

4 950 EUR

Viti: 2012
24 Gush 04:02 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Gts Sport Reicing 300cc Limitit Edition

5 500 EUR

Viti: 2021
18 Gush 20:11 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Vespa 200 ccc

1 900 EUR

Viti: 2005
16 Gush 23:52 Skuter , Prishtinë

Shitet vespa

2 000 EUR

Viti: 2003
10 Gush 18:36 Skuter , Prizren

Vespa 300 gts

2 900 EUR

Viti: 2010
18 Korr 10:58 Skuter , Prishtinë

Vespa

2 100 EUR

Viti: 2005
22 Qer 11:11 Skuter , Prizren

Vespa Gt 200 cc viti 2003 rks gjendje te regull

1 999 EUR

Viti: 2003
14 Qer 00:59 Skuter , Gjakovë

vespa gts 300cc

3 100 EUR

Viti: 2009
02 Qer 01:44 Skuter , Gjilan

Shitet

980 EUR

Viti: 2003
29 Maj 23:35 Skuter , Prishtinë

Vespa GT 200cc viti 2006

2 500 EUR

Viti: 2016
20 Maj 20:41 Skuter , Pejë

Vespa

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2009
26 Pri 22:14 Skuter , Lipjan

shitet motorri

Viti: 2014
22 Pri 20:21 Skuter , Lipjan

shitet motorri

Viti: 2021
18 Pri 22:57 Skuter , Lipjan

shitet motorri

Viti: 2010
12 Pri 15:05 Skuter , Prishtinë

Qante per Vespa

25 EUR Price Reduced

Viti: 2019
21 Shk 19:42 Skuter , Prizren

Skuter

850 EUR

Viti: 2006
17 Shk 13:46 Skuter , Gjilan

Shes skuterin dhe bicikletat

250 EUR

Viti: 2009
18 Jan 10:41 Skuter , Prishtinë

Vespa 200cc

2 500 EUR

Viti: 2005
11 Nën 21:35 Chopper/Coustom , Prizren

Motorri Vispa

1 700 EUR

Viti: 2003
05 Nën 11:33 Skuter , Pejë

Shitet vespa 300cc

Viti: 2010
29 Tet 21:34 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Vespa 150cc ne shitje

3 000 EUR

Viti: 2017
27 Sht 19:40 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Vespa 300gts

Viti: 2021

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Vespa Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione