Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Vespa Të gjitha në Kosovë

125cc , 268
250 cc , 71
Cosa , 3
Model Tjeter , 200
Primavera , 13
PX 200 , 8
Truva 150 , 11

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Motoçikleta (mbi 50cc) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Vespa | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:47 Skuter  ·  Vespa  ·  Lx  ·  Prishtinë

Vespa lx 125 i regjistruar-skaduar

1 800 EUR

Sot 14:31 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Vespa GTS Super Tech 2023 ABS ASR

7 650 EUR

Dje 23:53 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Vespa 49 1 vit Rregjistrim

Viti: 2001
Dje 14:34 Skuter  ·  Vespa  ·   ·  Prishtinë

Vespa GTS GT LX 49cc 125cc 200cc 250cc

1 EUR

Dje 08:18 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Vepa GTS 300 Super Tech 2023 ABS ASR

19 Maj 23:33 Auto sallon Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Vespa PK

550 EUR

Shitësit të Besuar
19 Maj 21:39 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes Vespa Granturismo 200

2 450 EUR

19 Maj 20:40 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Vespa 200 GT

2 450 EUR

19 Maj 13:48 Skuter  ·  Vespa  ·   ·  Prishtinë

VESPA GTS SUPER SPORT 300CC ABS ASR

5 300 EUR

19 Maj 13:41 Skuter  ·  Vespa  ·   ·  Prishtinë

Vespa GTS 250ie 29212 KM me dogan ����

2 350 EUR

17 Maj 19:34 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Vespa 49 1 vit Rregjistrim

17 Maj 10:58 Skuter  ·  Vespa  ·  Primavera  ·  Prishtinë

Vespa primavera

2 580 EUR

17 Maj 09:17 Me katër rrota/ATV  ·  Vespa  ·  125cc  ·  Deçan

Motorr ATV 125 CC Full Extra i ri 00 KM

980 EUR

Viti: 2020
16 Maj 09:44 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Vespa GTS 125ie 2021 me dogan ����

3 969 EUR

15 Maj 23:23 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Vespa GTS 250ie Abs i sapo ardhun���� 8700 KM

2 450 EUR

15 Maj 23:22 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Vespa LX 125 i sapo ardhun dhe doganuar ����

1 800 EUR

15 Maj 15:29 Skuter  ·  Vespa  ·  125cc  ·  Gjilan

Vespa ET4 125cc����

1 300 EUR

14 Maj 22:42 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Vespa lxv per pjes

14 Maj 19:24 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

VESPA GT125

2 300 EUR

14 Maj 18:35 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Vespa lx 125

1 550 EUR

14 Maj 18:18 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Vespa gt 200 ��������

1 550 EUR

14 Maj 16:44 Të tjera  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Vespa 300, 2023

13 Maj 17:43 Skuter  ·  Vespa  ·  125cc  ·  Gjakovë

Shitet

900 EUR

12 Maj 22:26 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Vespa Yamaha Piaggio Honda nga zvicra

1 EUR

12 Maj 22:24 Të tjera  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Vespa 300cc, 2023

7 300 EUR

11 Maj 16:41 Skuter  ·  Vespa  ·  125cc  ·  Fushë Kosovë

Skuter

11 Maj 00:27 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Vespa Elettrica L3

1 EUR

10 Maj 15:41 Skuter  ·  Vespa  ·  125cc  ·  Pejë

Vespa Lx 125cc

09 Maj 00:51 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet Vespa GTS 300 Racing Sixties

5 500 EUR

09 Maj 00:50 Skuter  ·  Vespa  ·  Primavera  ·  Prishtinë

Vespa Primavera 49cc 2017 i sapo ardhun����

2 550 EUR Price Reduced

07 Maj 23:34 Skuter  ·  Vespa  ·  125cc  ·  Prishtinë

Vespa Lx 125cc ne shitje

07 Maj 15:30 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Vespa ET4

1 300 EUR

06 Maj 15:38 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shes VESPA 300 GTS SUPER TECH

7 500 EUR

04 Maj 09:42 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Led per Vespa primavera lx

04 Maj 09:40 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Mbeshtetse per sym

55 EUR

04 Maj 09:40 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Gjama t ndryshem nga ����

45 EUR Price Reduced

02 Maj 18:38 Skuter  ·  Vespa  ·  125cc  ·  Ferizaj

Skuter YAMAHA XC125 CygnusX

1 350 EUR

01 Maj 22:14 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Vespa 300, GTS ne shitje

4 000 EUR

30 Pri 18:08 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Super Vespa ne shitje

7 500 EUR

20 Pri 17:23 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Vespa GTS 2021 Vespa prima 2017 Yamaha XMax 250

1 EUR

20 Pri 10:28 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet

3 100 EUR

18 Pri 23:02 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shes motorin Vespa 300cc

4 200 EUR

16 Pri 15:49 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Vespa Lx 125 cc 2009

16 Pri 10:41 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Vespa LX S 125 i sapo ardhun���� me dogan

1 850 EUR

16 Pri 10:36 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Vespa GTS 250ie mallosi i sapo ardhun ���� me dogan

2 400 EUR

15 Pri 14:54 Skuter  ·  Vespa  ·  125cc  ·  Prishtinë

Vespa

2 500 EUR

13 Pri 22:26 Skuter  ·  Vespa  ·  Truva 150  ·  Prishtinë

Shes ndrroi eshte pa dokumenta

1 EUR

13 Pri 21:45 Skuter  ·  Vespa  ·  125cc  ·  Prishtinë

Shitet skuteri

1 300 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Vespa | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione