Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | Cygnus

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha Cygnus | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Mar 09:35 Skuter , Gjilan

Shitet Skuteri

1 200 EUR

30 Mar 09:34 Skuter , Gjilan

Shitet Skuteri

1 300 EUR

30 Mar 09:32 Skuter , Gjilan

Shitet Skuteri

1 200 EUR

29 Mar 02:06 Skuter , Prishtinë

Yamaha cygnusX 125cc me dogane

1 099 EUR

20 Mar 21:46 Skuter , Mitrovicë

Yamaha 125cc

12 Mar 10:42 Skuter , Mitrovicë

Yamaha 125cc

23 Shk 04:37 Skuter , Mitrovicë

Yamaha 125 CygnusX

630 EUR

12 Jan 09:15 Skuter , Mitrovicë

Yamah 125cc

01 Dhj 13:31 Skuter , Therandë

Yamaha Cygnus 125cc RKS

700 EUR

18 Sht 20:47 Skuter , Fushë Kosovë

Yamaha cygnus x 125 ingjeksion

1 200 EUR

Viti: 2010
04 Sht 19:18 Skuter , Mitrovicë

Yamaha 125cc

Viti: 2008
12 Gush 20:01 Skuter , Prizren

Skuter yamaha

950 EUR

Viti: 2021
02 Korr 22:04 Skuter , Shtime

Shitet skuteri yamaha cygnus 125cc 2013

1 500 EUR

Viti: 2013
02 Korr 21:58 Skuter , Shtime

Shitet skuteri yamaha cygnus 125cc 2012

1 400 EUR

Viti: 2012
21 Qer 22:52 Skuter , Prishtinë

Nga ����

1 350 EUR

Viti: 2010
12 Qer 11:59 Skuter , Ferizaj

Yamaha xc 125

700 EUR

Viti: 2002
31 Maj 02:25 Skuter , Gjilan

Shitet yamaha ne gjendje perfekte

680 EUR

Viti: 2000
03 Maj 15:59 Skuter , Gjilan

Yamaha cygnus X 125cc

Viti: 2006
03 Maj 15:59 Skuter , Prishtinë

Yamaha cygnus X 125 cc

950 EUR

Viti: 2006
01 Maj 15:25 Skuter , Ferizaj

Yamaha 125 cc

Viti: 2006
28 Pri 01:41 Skuter , Besianë

Yamaha Cygnusx 2011

1 000 EUR

Viti: 2011
10 Pri 13:58 Skuter , Lipjan

Yamaha cygnus 125cc URGJENTT

330 EUR

Viti: 2001
08 Pri 23:54 Skuter , Prishtinë

Yamaha cygnus 125

1 450 EUR

Viti: 2008
02 Pri 09:52 Skuter , Gjilan

I ardhur nga zvicrra me dogan 125kubik

1 350 EUR

Viti: 2012
31 Mar 22:46 Skuter , Prizren

Yamaha cignus

Viti: 2006
28 Mar 21:31 Skuter , Pejë

Shitet Yamaha cygnus

1 000 EUR

Viti: 2009
16 Mar 11:01 Skuter , Gjilan

Shitet i ardhur nga zvicrra i pa voziten kosovo

1 350 EUR

Viti: 2012
25 Shk 02:41 Skuter , Rahovec

Yamaha

600 EUR

Viti: 2011
12 Jan 23:16 Skuter , Lipjan

Yamaha 125cc

280 EUR

Viti: 2003
23 Gush 15:11 Skuter , Pejë

shitet

Viti: 2008
23 Gush 10:49 Skuter , Mitrovicë

Yamaha 125cc me lbrez

200 EUR Price Reduced

Viti: 1998
30 Korr 14:22 Skuter , Prishtinë

Shitet Yamaha Cygnus

Viti: 2005
29 Korr 21:05 Skuter , Prishtinë

Yamaha Cygnus X

Viti: 2005
28 Korr 21:13 Skuter , Pejë

Yamaha 125cc

Viti: 2008
11 Korr 12:34 Skuter , Therandë

Yamaha Cygnus 125cc

1 100 EUR

Viti: 2013
29 Pri 17:16 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Yamaha X c 125 cygnusX

1 150 EUR

Viti: 2007
17 Pri 12:54 Skuter , Prizren

Yamaha me dogan

999 EUR

Viti: 2005
01 Pri 19:36 Skuter , Prizren

Yamaha

Viti: 1999
12 Tet 10:44 Skuter , Drenas

Skuter yamaha 125cc

350 EUR Price Reduced

Viti: 1999
21 Sht 20:00 Skuter , Prizren

Yamaha 125 cc

350 EUR

Viti: 2000
15 Sht 11:23 Skuter , Prishtinë

Yamaha 125 cc

800 EUR

Viti: 2016
01 Korr 16:00 Skuter , Shtime

Motor Yamaha

650 EUR

Viti: 2006
13 Qer 07:36 Skuter , Rahovec

Yamaha Cignus 125 cc i ardhun nga ch ����

Viti: 2006
01 Qer 11:58 Skuter , Prishtinë

U shit skuteri Yamaha

10 000 EUR

Viti: 2002
17 Maj 04:34 Skuter , Prishtinë

Skuter Yamaha

220 EUR

Viti: 2002

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha Cygnus | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione