Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Radi - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Fushë Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Radi , kategori , ose vendndodhje Fushë Kosovë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Radi Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Pri 08:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

Golf 6

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Shk 11:00 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fushë Kosovë

Shes Opel Astra G 1.7 DTI Motorr Japan Vp 2002

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 13:28 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fushë Kosovë

Shes Opel Astra G 1.7 Japan Vp 2002 Rks

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 13:02 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fushë Kosovë

Shes Opel Astra G 1.7 Japan Vp 2002

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Korr 15:08 Moped (nën 50cc)  ·  Tomos / Sprint  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Prodajem skuter 50cc

550 EUR

27 Jan 16:11 Autopjesë dhe Pajisje  ·  GPS pajisje  ·  Fushë Kosovë

Radi per vw

150 EUR

07 Gush 22:15 Vetura  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Fushë Kosovë

LAND ROVER td4 2.0 automatik

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 20:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Vento  ·  Fushë Kosovë

Shes wenta 1.9 dizel 1250

1 125 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 03:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Fushë Kosovë

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Dhj 12:40 Vetura  ·  Seat  ·  Alhambra  ·  Fushë Kosovë

ndrroj me w vetura te jashtit

2 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 15:19 Vetura  ·  Seat  ·  Alhambra  ·  Fushë Kosovë

shes ndrroj seat abraham rks 10 muaj

2 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 16:22 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Fushë Kosovë

Radi per vetur

40 EUR

13 Korr 23:56 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Fushë Kosovë

Shes Mercedes 190d_ extra

1 350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Mar 21:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fushë Kosovë

Passat 2000 1.9 tdi me regjistrim 13.03.2018

3 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 17:28 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Fushë Kosovë

Radi dvd

260 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Radi | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione