Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

T5 - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Malishevë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe T5 , kategori , ose vendndodhje Malishevë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj T5 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Malishevë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

07 Shk 13:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Kombi  ·  Malishevë

T5 Kombi me ulese

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 12:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Kombi  ·  Malishevë

Shitet nuk nrrohet t5

17 Nën 12:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Kombi  ·  Malishevë

Shitet nuk nrrohet t5

17 Nën 12:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Kombi  ·  Malishevë

Shitet t5

7 600 EUR

13 Nën 12:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Kombi  ·  Malishevë

Shitet nuk nrrohet t5

7 600 EUR

26 Tet 00:52 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Malishevë

Shiten nr.16

17 Tet 18:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Malishevë

Shitet ose Ndrrohet me T5 Maxi

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Tet 15:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Kombi  ·  Malishevë

Shite

55 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Tet 21:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Malishevë

Volkswagen T5

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
26 Qer 20:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Malishevë

VW T5

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Qer 21:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Malishevë

Shitet T5

8 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 23:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Kombi  ·  Malishevë

Shitet t5 2005 1.9 Dizel.

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Pri 15:45 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Malishevë

blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
30 Pri 15:36 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Malishevë

Blejm Vetura te Aksidentume

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
21 Pri 20:38 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Malishevë

Blejm Vetura te Aksidentume

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
31 Mar 18:10 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Malishevë

Blejm Vetura te aksidentume

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
13 Mar 10:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Kombi  ·  Malishevë

Shitet Kombi t5

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 15:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Kombi  ·  Malishevë

Kombi T5

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 20:53 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  T5  ·  Malishevë

VW T5 1.9 TDI

6 800 EUR

13 Shk 12:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Malishevë

shes t5 1.9 tdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 18:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Kombi  ·  Malishevë

Shes

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Jan 15:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Kombi  ·  Malishevë

Shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Jan 08:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Kombi  ·  Malishevë

SHITET

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Jan 19:42 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Kombi  ·  Malishevë

Shitet

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Jan 15:17 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  T4  ·  Malishevë

Shitet kombi

11 Jan 01:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Kombi  ·  Malishevë

vw t5

4 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Jan 01:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Kombi  ·  Malishevë

vw t5

45 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
09 Jan 18:30 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  T4  ·  Malishevë

Kombi ne shitje

09 Jan 18:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Malishevë

Kombi ne shitje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 23:10 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Rimorkio  ·  Malishevë

Hekura per prokolicë T5

17 Gush 15:36 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Malishevë

SHITET OSE NDRROHET OPEL ZAFIRA ME KOMBI T4,T5,VITO

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 15:25 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Malishevë

SHITET OSE NDRROHET OPEL ZAFIRA ME T4,T5,VITO

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Korr 09:32 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Malishevë

SHITET OSE NDRROHET OPEL ZAFIRA ME T4,T5,VITO

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Korr 09:32 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Malishevë

SHITET OSE NDRROHET OPEL ZAFIRA ME KOMBI T4,T5,VITO

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 09:27 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Malishevë

SHITET OSE NDRROHET OPEL ZAFIRA ME KOMBI T4,T5,VITO

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 20:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Caravelle  ·  Malishevë

Vw t5 tdi 4x4

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Maj 16:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Malishevë

vw t5

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Pri 12:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Malishevë

VW T5

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Pri 02:02 Vetura  ·  Peugeot  ·  607  ·  Malishevë

Shitet Peugeot 607 2.2 hdi 2003

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 00:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Malishevë

T5 2.5 Viti Prodhimit 2006

8 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 15:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Kombi  ·  Malishevë

Kombi t5 dizel 2.5 tdi me klim 6 shpejci 2008 rks4 muj

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Mar 21:26 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Malishevë

Goma dhe bandash

360 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj T5 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Malishevë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • T5 në kategorinë Makina
  • T5 në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • T5 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T6
  • T5 në kategorinë Vetura | Toyota | Camry
  • t5 në kategorinë Vetura | Volvo | 850
  • T5 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T5 Caravelle | T5
  • T5 në kategorinë Vetura | Suzuki
  • T5 në kategorinë Vetura | Chevrolet
  • t5 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T2
  • T5 në kategorinë Objekte të huaja

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione