Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf 2 - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Mitrovicë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 2 , kategori , ose vendndodhje Mitrovicë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 2 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:34 Vetura  ·  Audi  ·  200  ·  Mitrovicë

blej audi 80,90,100,golf 2

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

SHITET TOKA

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Golf 2015 2,0 tdi

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Golf IV 1.9 Tdi 2003 Pacifik

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:01 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Mitrovicë

AUDI A3 2.0 TDI AUTOMATIK 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Golf 7 2.0 2018

15 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Golf 6 2.0 Tdi 2012 Lleda DsG Full extra

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Golf 6 2.0 Tdi 2009 Team

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

GOLF 6 2.0 DSG

7 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

GOLF 6 TDI 2.0 KLIMATRONIK TEMPOMAT BORDKOMPJUTER ME RKS

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Golf 2

12 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

VW GOLF 6 2.0 TDI AUTOMATIK DSG HIGHLINE RKS!!!

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

VW GOLF 6 2.0 TDI AUTOMATIK DSG HIGHLINE RKS!!!

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

VW GOLF 6 2.0 TDI AUTOMATIK DSG HIGHLINE RKS!!!

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Golf 7 2.0TDI , Automatik , Viti 2015 , Modeli Lounge

12 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

GOLF 7 2.0 AUTOMATIK 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Shitet Golf 7 highline 2.0 manual, super gjendje!

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Golf 2.0 TDI

9 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

Passat 3c 2.0tdi 2010 1 vit Regjistrim

6 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

GOLF 7, 1.6TDI - automatik, bluemotion

7 890 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

GOLF 7 2.0 TDI HIGHLINE 2016 PA DOGAN 049’231’686

11 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 00:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

GOLF 7 2.0 TDI HIGHLINE 2016 PA DOGAN

11 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 20:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Golf 2 benzin

3 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Shk 13:50 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Mitrovicë

Shes 2 bandasha per golf 6

21 Shk 21:44 Vetura  ·  Audi  ·  90  ·  Mitrovicë

blej audi 80,90,100,golf 2

500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Shk 17:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Golf 5

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Shk 13:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Shitet golf 7 2.0 dsg 2014

13 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 23:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Golf 7 TDi 2.0

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 22:03 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Mitrovicë

blej audi 80,90,100,golf 2

450 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 21:59 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Mitrovicë

blej audi 80,90,100,golf 2

500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Shk 21:58 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Mitrovicë

Shes Kuk Terheqse Per Audi 80 B4

50 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Shk 20:28 Vetura  ·  Audi  ·  100  ·  Mitrovicë

BLEJ AUDI 80.90.100.GOLF 2

500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Shk 20:27 Vetura  ·  Audi  ·  90  ·  Mitrovicë

blej audi 80,90,100,golf 2

500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Shk 20:26 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Mitrovicë

blej golf 1 2 3 audi 80,90,100

499 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 20:25 Vetura  ·  Audi  ·  200  ·  Mitrovicë

blej audi 80,90,100,golf 2

500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
20 Shk 20:21 Vetura  ·  Audi  ·  200  ·  Mitrovicë

blej vetura qe nuk i perdorni defekt aksidenr pa dogan

999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Shk 20:17 Vetura  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Mitrovicë

Blejm Vetura 200 Deri 1000€

1 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 15:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

GOLF 7 2.0 150ps AUTOMATIK DSG I PO SA DOGANUAR

123 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 14:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Mitrovicë

Passat B8 2.0 DSG Ndrrohet

15 Shk 12:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Golf 7 2015 ,Modeli Lounge 2.0 , Automatik DSG

12 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 23:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Golf 7

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 16:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

SHITET GOLF 7.5 FACELIFT R-PERFORMANCE

28 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
12 Shk 08:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

SHITETw GOLF 6 2.0TDI REGJISTRIM 7muaj

7 800 EUR

12 Shk 08:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

SHITET GOLF 6 2.0TDI REGJISTRIM 7Muaj

7 800 EUR

07 Shk 17:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

SHITET

550 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Shk 20:47 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  TGB  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

SHITET TGB 550 2018

67 EUR

04 Shk 20:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Golf 7.5 2.0 DSG 2019 GTD

13 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 2 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • golf 2 në kategorinë Makina
  • Golf 2 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • golf 2 në kategorinë Vetura | Fiat | 131
  • golf 2 në kategorinë Vetura | Mitsubishi
  • golf 2 në kategorinë Vetura | Citroën | C3
  • Golf 2 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Iltis
  • golf 2 në kategorinë Vetura | Opel | Zafira
  • Golf 2 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf
  • golf 2 në kategorinë Vetura | Audi | A4
  • Golf 2 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Fox

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione