Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mini countryman - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mini countryman , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mini countryman Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:20 Vetura  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Prishtinë

MINI COOPER COUNTRYMAN SD 2.0 ALL4

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:23 Vetura  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Drenas

Mini 4x4 automat me dogan

13 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:22 Vetura  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Prishtinë

Mini automatic 4x4 me Dogan nga CH

13 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 13:31 Vetura  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Ferizaj

Mini Cuper Countryman 2,0

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 09:19 Vetura  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Prishtinë

shitet mini cooper countryman 2.0Diesel ,Automatik

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 23:09 Vetura  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Prishtinë

MINI COUNTRYMAN 2.0 Diesel AUTOMATIK 2012

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 23:23 Vetura  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Prishtinë

MINI COOPER COUNTRYMAN AUTOMATIK diesel

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 10:29 Vetura  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Prizren

MINI COUNTRYMAN JCW Aksident

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Jan 20:17 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prizren

Mercedes Benz E 220 CDI AUTOMATIK

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
02 Dhj 10:00 Vetura  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Prishtinë

Shes veturen Mini Cooper Countryman SD ALL4

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Nën 11:59 Vetura  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Prishtinë

MINI COOPER S COUNTRYMAN 2015 1.6T ALL4

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Tet 00:30 Vetura  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Prishtinë

Mini kuper

8 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 13:14 Vetura  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Viti

Mini Cooper - 158.xxx kilometra - Automatik / Me dogan

11 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Gush 08:14 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper SD  ·  Prishtinë

Mini cuper

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 23:29 Vetura  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Shtime

Mini cooper Countryman SD4 2.0 2013

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 23:04 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Prizren

Rang Rover sport 3.6 HSE RKS

23 Korr 22:24 Vetura  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Therandë

Mini countryman

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
17 Korr 14:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

Passat 2.0 Automatik TDI

17 Korr 14:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf 7 ( R- LINE )

17 Korr 14:05 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  New Holland  ·  Prizren

New Holland 115

03 Korr 15:06 Vetura  ·  Citroën  ·  Jumpy  ·  Prizren

Citroen Jumpy 2.0 dizell 1 vit RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Qer 21:55 Vetura  ·  Dodge  ·  Caliber  ·  Prizren

Dodge Caliber VP 2007 Diesel 2.0

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Qer 21:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Prizren

T4 me 7 ulse

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 09:12 Vetura  ·  Dodge  ·  Caliber  ·  Prizren

Vetura me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Qer 09:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf lll turbo diesel 1.9

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 23:55 Vetura  ·  Dodge  ·  Caliber  ·  Prizren

Doge Caliber 2.0 Diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Qer 15:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

Passat 2.0 diesel DSG

15 Qer 05:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

Passat 2.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 18:02 Vetura  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Pejë

Mini Cooper Coutryman SE

18 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Qer 23:09 Vetura  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Pejë

MINI

18 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
01 Qer 07:16 Vetura  ·  Dodge  ·  Caliber  ·  Prizren

Dodge Caliber 2.0 diesel rks 03/2024

31 Maj 11:47 Vetura  ·  Dodge  ·  Caliber  ·  Prizren

Dodge Caliber 2.0 Diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Mar 13:02 Vetura  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Prishtinë

Mini Cooper Countryman ALL4, 2017

17 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
28 Shk 15:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

Passat 1.8 Benzin RKS

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 14:52 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Prizren

Mercedes 316 CDI VP 2003 RKS 1 vit

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Shk 12:01 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prizren

Mercedes E 220 CDI

20 Shk 19:06 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Prizren

Fiat Punto 1.2 Benzin RKS 05/2023

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Shk 19:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Prizren

VW Touareg

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Shk 15:01 Vetura  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Prizren

Citroen Berlingo VP 2005 RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 11:06 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Prizren

Mercedes Benz 200 Dizell RKS 08/2023

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Shk 17:56 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prizren

Audi A6 2.5 tdi

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Shk 23:17 Vetura  ·  Peugeot  ·  607  ·  Prizren

Peugeot 607 HDI 2.7 Automatik

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 15:24 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Prizren

Renault Megan 1.6 Benzin Rks 09/2023

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 22:02 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Prizren

Renault Clio 1.4 Benzin

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 22:02 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prizren

Bmw 320d

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Jan 00:25 Vetura  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Prishtinë

Mini Coper Countryman S

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Jan 00:35 Vetura  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Ferizaj

MINI Cooper Countryman 1.6D ALL4

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mini countryman | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione