Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

touran pa dogane - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe touran pa dogane , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj touran pa dogane Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:37 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Viti

Vw Caddy 1.9TDI 2005 Nga Suedia

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:37 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Viti

Ford Connect 1.5D 2015 MAXI *AUTOMATIK*

7 100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
09 Pri 13:39 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Viti

Vw Caddy 1.9TDI Pa Dogan 2005

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online Shitësit të Besuar
25 Mar 18:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Gjilan

VW TOURAN 2.0 TDI

14 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Mar 17:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

Touran 2.0 tdi pa dogane euto4

1 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Mar 11:24 Vetura  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Ferizaj

Nissan Navara 2.5 cdi 2015

13 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 09:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW PASSAT B8.5 2020 Me doganë

24 300 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Jan 02:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Gjakovë

Shitet Touran 2014 pa dogan full opsion

7 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 02:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

Touran 1.9 tdi pa dogane

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Nën 20:22 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Mitrovicë

Fellne per Golf 5 ,6 ,7 ,8 UNITED 16 coll

330 EUR

29 Tet 21:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Burim

Volkswagen Touran 1.6 110 TDI Highline DSG

16 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Gush 10:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

VW TOURAN 2017 1.6 PA DOGANË

9 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Gush 23:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

VW TOURAN 2017 1.6 MANUAL

9 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Mar 21:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pejë

VW TOURAN 2.0 TDI 177ps

9 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 14:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

Touran 2.0.tdi.nga gjermanija pa dogane

2 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Nën 17:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

Vw Touran

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 17:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

Golf 6 Automatik DSG 1.6 2012 pa doganë…!

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 22:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

Touran 2.0.tdi.nga gjermanija pa dogane

1 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Korr 18:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Shitet Golf 8 2022 / DSG / 1.5 eTSI 150ps / 8000km / hybrid

30 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Maj 10:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shtime

Passat B7 ���� DSG 2.0TDI 2013 Pa doganë

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Pri 08:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Mitrovicë

Volkswagen Touran

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Jan 09:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

Touran 1.9 tdi automatic DSG.pa dogane

2 299 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Nën 20:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Viti

Touran 1.6 TDI Automatik

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Gush 09:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

TOURAN 2.0 TDI

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 22:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Drenas

Vw Touran 2013 1,6 TDI DSG PANORAMA ����������������

7 500 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Korr 13:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

Touran 2.0 tdi pa dogane

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Korr 23:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

Touran 1.6 Diesel

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Qer 17:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Mitrovicë

VW Touran 1.6 tdi , 6 shpejtesi , gjendje shume e rregullt.

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Qer 12:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

TOURAN 2.0 TDI DSG Pa Doganë 12.2014 I Sapo Ardhur

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 11:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Besianë

Shitet touran 2003

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 00:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

shitet touran 2003

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 09:11 Vetura  ·  Prishtinë

Kërkoj Touran

22 Shk 09:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

Volkswagen Touran 2.0 TDI

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Shk 14:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

Volkswagen Touran 2.0 TDI

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Dhj 19:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Ferizaj

Vw touran 2.0 TDI pa dogane

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 19:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

Touran 1.6 TDU 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Pri 18:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

TOURAN 1.6 DSG 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 21:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

Touran

Viti: 2015
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Mar 14:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

VW TOURAN 2.0TDI -DSG-

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 16:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kastriot

Touran

7 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Jan 00:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kastriot

VW Touran 2015

8 499 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Pri 09:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

U SHIT

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 13:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Ferizaj

VW TIGUAN 2.0TDI DSG R-Line

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Qer 10:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Ferizaj

Vw Touran 2.0 TDI Automat 177Ps Highline

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Jan 13:43 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prizren

Audi Q7 + A6 (3.0 tdi)+ Opel Insignia 2.0

35 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
28 Nën 11:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Vushtrri

Touran automatik

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 21:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

Shitet Touran Full Extra

9 300 EUR

14 Korr 10:41 Vetura  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Prishtinë

Peugeot Partner 5 ulse 1,9 2004

3 650 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj touran pa dogane | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione