Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

volvo v60 - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe volvo v60 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj volvo v60 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Maj 15:18 Vetura  ·  Volvo  ·  V70  ·  Ferizaj

Volvo V70 D5 2.4 180PS 2014 Automatik (CH)

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 14:48 Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Ferizaj

BMW 730D F01 MLook - RKS 1 vit

12 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 12:54 Auto sallon Vetura  ·  Volvo  ·  V60  ·  Gjilan

Volvo V60 D2 Geartronic 2.0 Dizel - Automatik -

13 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
28 Pri 21:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Mitrovicë

Jetta 2015 Premium Volkwagen VW

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
24 Pri 19:57 Vetura  ·  Jaguar  ·  XJ6  ·  Ferizaj

Jaguar XJ6 4.2 Benzin

Viti: 1980
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Pri 20:09 Vetura  ·  Volvo  ·  V60  ·  Gjilan

Shitet Volvo V60 D3 150PS Disel

12 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Pri 16:07 Vetura  ·  Volvo  ·  V60  ·  Vushtrri

2015 Volvo V60 automat 2.4

10 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 08:41 Vetura  ·  Volvo  ·  V60  ·  Drenas

Volvo v60

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 18:35 Vetura  ·  Volvo  ·  V60  ·  Klinë

Volvo V60 2.0 -2019 Automatik

17 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 22:54 Vetura  ·  Volvo  ·  V60  ·  Burim

Volvo V60 D4

21 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
02 Jan 23:41 Vetura  ·  Volvo  ·  V60  ·  Mitrovicë

Bekim

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Jan 22:25 Vetura  ·  Volvo  ·  V60  ·  Vushtrri

Volvo V60

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Dhj 20:16 Vetura  ·  Volvo  ·  V60  ·  Fushë Kosovë

VOLVO V60 2.0 AUTOMATIK

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 15:35 Vetura  ·  Volvo  ·  V60  ·  Gjilan

Volvo v60 2.0 D3 Autonatik

7 500 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Gush 05:19 Vetura  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Ferizaj

Jaguar XF 3.0 271PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Korr 08:31 Vetura  ·  Volvo  ·  V60  ·  Prishtinë

VOLVO V60 D4

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
03 Korr 04:33 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Chopper/Coustom  ·  Harley-Davidson  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Harley davidson

1 EUR

03 Qer 11:00 Vetura  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Ferizaj

Jaguar XF 3.0 271PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
24 Mar 19:58 Vetura  ·  Volvo  ·  V60  ·  Drenas

VOLVO V60 2013

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 21:11 Vetura  ·  Volvo  ·  V60  ·  Pejë

Volvo V60 2.4 4X4 AUTOMATIK

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 11:07 Vetura  ·  Volvo  ·  V60  ·  Pejë

Volvo V60 4x4 Automatik 2.4

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Shk 16:29 Vetura  ·  Volvo  ·  V60  ·  Pejë

Volvo V60 4X4 2013 rks per her par

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Jan 19:02 Vetura  ·  Volvo  ·  V60  ·  Pejë

Volvo v60 4x4 2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Jan 11:10 Vetura  ·  Volvo  ·  V60  ·  Pejë

Volvo V60 4x4 2.4 Automatik 2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Jan 17:40 Vetura  ·  Volvo  ·  V60  ·  Pejë

Volvo V60 4X4 2.4 270.000 2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 17:49 Vetura  ·  Volvo  ·  V60  ·  Pejë

Volvo V60 4x4 2.4 2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 22:48 Vetura  ·  Volvo  ·  V60  ·  Pejë

Volvo V60 2.4 4x4 2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 17:35 Vetura  ·  Volvo  ·  V60  ·  Pejë

Volvo V60 4x4 2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Jan 11:47 Vetura  ·  Volvo  ·  V60  ·  Pejë

Volvo V60 4x4 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 23:45 Vetura  ·  Volvo  ·  V60  ·  Pejë

Volvo V60 2.4 4X4 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 22:29 Vetura  ·  Volvo  ·  V60  ·  Pejë

Volvo V60 2.4 2013 4X4

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Sht 23:52 Vetura  ·  Volvo  ·  V60  ·  Fushë Kosovë

Volvo V60 D5 AWD

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Korr 15:12 Vetura  ·  Volvo  ·  V60  ·  Gjilan

VOLVO V 60

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 12:38 Vetura  ·  Volvo  ·  V60  ·  Drenas

VOLVO V60 - 138000 KM

12 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Tet 01:14 Vetura  ·  Volvo  ·  V60  ·  Prizren

Shitet Volvo V60 D5 2.4

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 17:26 Vetura  ·  Volvo  ·  V60  ·  Prizren

Volvo V60 D5

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 13:28 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prizren

fellga r17

200 EUR

14 Qer 20:27 Vetura  ·  Volvo  ·  V60  ·  Prishtinë

Volvo V60 D3 AUTOMATIK

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Qer 11:46 Vetura  ·  Volvo  ·  V60  ·  Prishtinë

Volvo V60 D3 automatik

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Shk 17:18 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Mitrovicë

Kompresor te klimes

1 234 EUR

21 Jan 21:14 Vetura  ·  Volvo  ·  V60  ·  Prizren

Volvo V60 D5 AWD Geartronic Summum

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Sht 19:19 Vetura  ·  Volvo  ·  V60  ·  Prishtinë

Volvo v60 D4 AWD Geartronic R Design

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Sht 17:03 Vetura  ·  Volvo  ·  V60  ·  Ferizaj

Volvo V60

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Gush 17:50 Vetura  ·  Volvo  ·  V60  ·  Therandë

Volvo V60 D5

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Nën 08:44 Vetura  ·  Citroën  ·  Nemo  ·  Prishtinë

Shes pikapin Citroën Nemo 1.4hdi 2012

4 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Mar 21:35 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Dardanë

volvo v60 1.9

21 Qer 08:41 Vetura  ·  Volvo  ·  V60  ·  Malishevë

Volvo V60 benzin -99

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj volvo v60 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione