Fellne | Deçan | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fellne,kategori,ose vendndodhje Deçan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fellne Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Deçan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Korr 22:31 ,

Golf 7 1.6tdi

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Korr 13:34 ,

Golf 7 GTD

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 12:27 ,

Fellne

Histora e veturës

170 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Maj 11:04 ,

Golf 4 ne gjendje shum te mir 1.9 TDI pa tkuqe

Histora e veturës

2 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Pri 02:53 ,

mercedes190

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Mar 21:55 ,

Fellne te prodhume perniher me Audi

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Mar 03:42 ,

Shitet Golf 7 Karavan

Histora e veturës

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 03:42 ,

Shitet Golf 7 Karavan

Histora e veturës

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 03:42 ,

Shitet Golf 7 Karavan

Histora e veturës

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 08:58 ,

Shitet Golf 7 Karavan

Histora e veturës

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 14:43 ,

Shiten fellne per audi golf 5.6

Histora e veturës

200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Shk 08:30 ,

Ford 1.9 2006 Gjendje Perfekte

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 02:03 ,

•Golf 6 - 2.0 - Bluemotion - 2009 - RKS

Histora e veturës

5 700 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 22:24 ,

Shes renault clio 1vit rks

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 20:44 ,

Aaaaa

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Nën 13:39 ,

SHITET AUDI Q5 3.0 TDI QUATTRO

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 19:00 ,

Shitet AUDI Q5

Histora e veturës

16 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 15:38 ,

Mercedes A clas

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fellne | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Deçan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione