Fushë Kosovë | Makina | Vetura | BMW | 520

Sot 09:31 ,

Shes Bmw 520 dizell Automatik

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 16:11 ,

BMW 520 f10

14 799 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Nën 10:44 ,

Shes veturen BMW 520d

13 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Gush 14:30 ,

shitet BMW M-packet

20 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Gush 15:57 ,

Shitet BMW M-Packet

20 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Korr 16:18 ,

BMW 520 2.0 Dizel 2011 M-Paket

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Mar 17:43 ,

BMW 520

9 495 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Jan 07:00 ,

Rent a car Meha �� +383/44/316/313

20 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Dhj 14:56 ,

U shittt

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Tet 20:33 ,

BMW 520i

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 16:08 ,

Syza

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Korr 19:41 ,

BMW 520 dizel /2001 /E 39 / 1 vit regjistrim

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Tet 18:32 ,

BMW 5 2.2benzin full extra

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 23:02 ,

BMW 520

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Sht 21:11 ,

Bmw 520d km98.00

19 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
04 Qer 12:30 ,

Shitet dhe ndrrohet BMW 520I

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Pri 09:13 ,

BMW 520 Benzin

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Pri 14:51 ,

Shes BMW 2.0 Disel

25 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Mar 21:27 ,

BMW 520D F10

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Shk 14:38 ,

Urgjent Shitet dhe ndrrohet BMW 520

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 14:44 ,

Bmw 2.0 kilomet..120000 qmimi 10000

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Korr 13:32 ,

BMW 520d Tabela Suedis 8 shpejtsi I SHITUR

18 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Qer 10:57 ,

BMW 520d Shitet ose ndrrim me Banes ne F.Kosov

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Jan 16:43 ,

U SHIT FLM MERRJEP

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Jan 21:04 ,

u shit

2 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Dhj 16:40 ,

Bmw

600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Nën 20:40 ,

Shitet BMW 520 D

13 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 13:42 ,

BMW 520 e60 -06

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Qer 12:08 ,

BMW 520D LED. FACELIFT Modell2010

12 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Pri 12:17 ,

Pjes per bmw 520 viti 2012 ...,..........

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
27 Jan 22:08 ,

Bmw n gjendje t rregullt 5 muj rks

2 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 13:52 ,

BMW 520 -97

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim