Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Daewoo | Musso

08 Mar 11:27 ,

Shitet ose Ndrrim Daewo muso 3.2 benzin

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Mar 11:27 ,

Shitet ose Ndrrim Muso Daewo dizell

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Shk 13:11 ,

DAEWOO MUSSO

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Dhj 12:47 ,

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Tet 19:09 ,

Daewoo Musso 2.9 Dizell 4X4

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Korr 16:51 ,

shes gjipin sayngson musso

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 15:07 ,

Daevo

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Mar 22:56 ,

Shes deawo gjendje shum tmir

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Mar 20:03 ,

Shes gjip daewo musso benzin automatik

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Dhj 01:01 ,

Xhip Daewo Musso

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 09:26 ,

Shitet vetura me cmim shume te volitshem

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Dhj 22:57 ,

Daewoo Musso dizel

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 15:54 ,

Shitet Deawoo Musso

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Sht 00:59 ,

Gjip DAEWOO MUSSO 2.9 td motor i mercedesit

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 23:04 ,

Shes gjip daewo 2.9 tdi 4x4 me motor te mercedesit

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 03:59 ,

Shitet gjipi

3 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Jan 20:58 ,

SsangYong - Daewoo MUSSO 2,9 TD 2002 Automatic

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Sht 19:21 ,

shes gjipin daewoo musso 2.9 dizel

2 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Korr 08:07 ,

Shes xhip daewo musso

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 19:30 ,

gjip

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Shk 19:08 ,

gjip RKS 1VIT

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Jan 12:40 ,

Shes gjipi Daewoo

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 17:42 ,

Gjip 2.9 RKS

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Tet 15:04 ,

Daewo dizll

Viti: 1999
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Në fillim