Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pezho - Vetura Të gjitha në Kosovë

Peugeot , 3187
Opel , 127
Audi , 97
BMW , 71
Ford , 46
Renault , 43
Citroën , 30
Fiat , 28
Seat , 16
Škoda , 10
Acura , 8
Chrysler , 6
Volvo , 6
Jeep , 5
Piaggio , 5
Smart , 5
Mazda , 4
Nissan , 4
Porsche , 4
Rover , 4
Aixam , 3
Hyundai , 3
Jaguar , 3
Kia , 3
Artega , 2
Dacia , 2
Daihatsu , 2
Lancia , 2
MINI , 2
Toyota , 2
Zastava , 2
Bugatti , 1
Honda , 1
Isuzu , 1
Lada , 1
Pontiac , 1
Ssangyong , 1
Subaru , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pezho , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pezho Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 10:56
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

�������� Passat B8 2.0 tdi dsg 4motion 190ps

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 15:18 Vetura  ·  Peugeot  ·  306  ·  Prishtinë

PEZHO KARAVAN 306 DIZELL 2.0 HDI RKS DERI 30.10.2024

1 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 13:29 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Vushtrri

TOKE NE SHITJE

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:30 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Ferizaj

Opel Astra J 2014 EcoFlex

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:30 Vetura  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Ferizaj

Ford C-Max 2.0 TDCI Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:05 Vetura  ·  Peugeot  ·  Expert  ·  Besianë

Pezho Expert 2.0 Dizel 2004 Rks -Qmimi i Volitshem

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:57 Vetura  ·  Peugeot  ·  206  ·  Klinë

Pezho 2.0 hdi vp 2002

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:42 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Ferizaj

Fiat Stilo 1.6 16v 120.xxx km 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:41 Vetura  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Ferizaj

Hyundai I30 1.6 CRDI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:41 Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Ferizaj

Ford Kuga 2.0 TDCI 4x4 Titanium Automatic

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:41 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ferizaj

Opel Corsa 1.3 CDTI FaceLift 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Viti

Vw golf 6 1.2Tsi GTI Look 2011- 1vjet RKS

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:05 Vetura  ·  Peugeot  ·  Bipper  ·  Prizren

Pezho biper

3 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:55 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

AUDI-A3-1.6-TDI-AUTOMATIK-SPORTBACK

10 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:55 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK

13 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:20 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Prishtinë

Opel Insignia B Grandsport Full URGJENT

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

Vw Tiguan 2.0 dsg 2018 URGJENT

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 20:08 Vetura  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Kastriot

PEZHO 1.6 HDI ME 5ULSE 7MUJ RKS ETJ

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 20:07 Vetura  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Kastriot

PEZHO 1.6 HDI ME 5ULSE 7MUJ RKS klim

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:05 Vetura  ·  Peugeot  ·  207  ·  Ferizaj

Peugeot 207 1.6hdi 2007 049400746

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 1.9 SDI viti 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 2.0 SDI viti 2008 Klima

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy Maxxi 1.9 TDI viti 2010 klima

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

�������� Passat B8 2.0 tdi dsg 4motion 190ps

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 01:16 Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Prishtinë

PEUGEOT 208 ALLURE 1.6 HDI 3.7 L100 KM

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Qer 17:01 Vetura  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Pejë

Pezho 3008 Automatik

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Qer 12:02 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Ferizaj

Ford fokus 2.0 tdci automatic leda-xenon-bixenon titanium i

8 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 12:02 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Ferizaj

Astra 1.7 cdti facelift i doganuar

7 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 12:01 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Ferizaj

Opel astra j 1.7 cdti ecoflex facelift i doganuar

7 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 10:28 Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Pejë

Pezho 2008����

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Qer 10:08 Vetura  ·  Peugeot  ·  Expert  ·  Ferizaj

Pezho

27 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Qer 15:31 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Gjakovë

Petho 308

15 800 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Qer 15:22 Vetura  ·  Peugeot  ·  307  ·  Pejë

Veture familjare!

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Qer 09:46 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Prishtinë

Citroen Pa Dogan 2016

5 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 08:28 Vetura  ·  Peugeot  ·  307  ·  Lipjan

Pezho 307 2.0hdi 2004 highline

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 21:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Vushtrri

Caddy 1.9 TDI viti 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 13:57 Vetura  ·  Volvo  ·  V70  ·  Ferizaj

Volvo V70 D5 2.4 180PS 2014 Automatik (CH)

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 09:34 Vetura  ·  Peugeot  ·  206  ·  Prizren

Pezho 206 2.0 HDI 2003

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 20:50 Vetura  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Ferizaj

Peugeot partner 2.0 hdi

3 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Qer 14:21 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Viti

2016 Škoda Octavia VRS 2.0TDI DSG 4x4 - i sapoardhur nga zvi

10 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 11:09 Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Lipjan

peugeot pezho

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Qer 10:23 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Mercedes Vito 2017 ����

8 900 EUR

18 Qer 07:31 Vetura  ·  Peugeot  ·  205  ·  Fushë Kosovë

1.9 Dizell gjendje te rregullt

700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Qer 19:34 Vetura  ·  Peugeot  ·  306  ·  Prishtinë

I Shitur

25 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Qer 19:33 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Prishtinë

MERCEDES GL 350 CDI, VITI 2014 RKS

34 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Qer 19:04 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Prishtinë

MERCEDES E 200 cdi, VITI 2013, TABELA RKS, Automatik

10 800 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Qer 14:45 Vetura  ·  Peugeot  ·  204  ·  Drenas

Kombi

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Qer 08:42 Vetura  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Ferizaj

Jeep Wrangler 2.8 Diesel Unlimited (Limited)

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Qer 08:42 Vetura  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Ferizaj

Nissan Navara 2.5 cdi 2015

13 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 22:39 Vetura  ·  Citroën  ·  Jumpy  ·  Ferizaj

Shes pikap citroen jumpy 2.0 hdi rks 8 muj 1.750 eu 04428087

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 11:40 Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Ferizaj

Ford Kuga 2.0 TDCI 4x4 Automatic

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pezho | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione