Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Per pjes - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 1074
Opel , 531
Audi , 341
BMW , 292
Renault , 275
Ford , 237
Fiat , 177
Peugeot , 154
Citroën , 96
Alfa Romeo , 83
Nissan , 66
Seat , 51
Toyota , 47
Hyundai , 42
Mitsubishi , 42
Mazda , 41
Volvo , 38
Kia , 37
Land Rover , 35
Škoda , 32
Jeep , 31
Suzuki , 27
Chrysler , 24
Rover , 23
Acura , 19
Honda , 15
Lancia , 15
Smart , 13
Saab , 12
MINI , 10
Daewoo , 9
Alpina , 8
Jaguar , 7
Yugo , 7
Zastava , 6
Subaru , 6
Chevrolet , 6
Isuzu , 5
Lada , 5
Aixam , 5
Daihatsu , 5
Artega , 4
GMC , 4
Dacia , 3
Tata , 3
Maserati , 2
Cadillac , 2
Ssangyong , 2
Pontiac , 2
Spyker , 1
Lotus , 1
Hummer , 1
Bugatti , 1
Dodge , 1
Corvette , 1
Bentley , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Per pjes , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Per pjes Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:47
Linku:
Vetura  ·  Fiat  ·  130  ·  Lipjan

Fiat Ponto---Me marrveshje

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar

Sot 16:47
Linku:
Vetura  ·  Fiat  ·  130  ·  Lipjan

Fiat Ponto---Me marrveshje

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:32 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Lipjan

Blej opel Vectra Astra Omega.1.8 edhe 2.0.per pjes.

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:31 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Lipjan

Shes pjes per mercedes 190 200 250 .tel 044271462

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 13:30 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Lipjan

Blej mercedes 190 200 250 per pjes 044271462

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 08:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Klinë

SHES KOMBIN T4

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:17 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

Pjes per mercedes benz w203 2.2 cdi 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Korr 22:33 Vetura  ·  Audi  ·  90  ·  Mitrovicë

shes pjes per audi b4 1.9 tdi

8 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Korr 15:08 Vetura  ·  Audi  ·  200  ·  Mitrovicë

pjes per audi b4 1.9 tdi

7 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Korr 14:56 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Mitrovicë

Pjes Per Audi 80 b4 tdi Karavan Limuzin

6 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Korr 14:53 Vetura  ·  Audi  ·  200  ·  Mitrovicë

pjes per audi 80 b4 tdi

6 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Korr 10:21 Vetura  ·  Renault  ·  Twingo  ·  Prishtinë

Pjes Per Reno Twingo

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Korr 14:19 Vetura  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Pejë

minjaq per landrover

170 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 10:54 Vetura  ·  Acura  ·  MDX  ·  Prishtinë

Blej vetura per pjes pa dogan , rks 049424346 vibr

1 300 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Korr 09:34 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Ferizaj

Shitet Nissan Micra per pjes

650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Korr 21:43 Vetura  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Drenas

Volvo XC90 per pjes

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Korr 21:43 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Drenas

Opel Vectra per pjes

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Korr 21:38 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Drenas

Opel zafira per pjes

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Korr 21:38 Vetura  ·  Jaguar  ·  X-Type  ·  Drenas

Jaguar X-type per pjes

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Korr 21:38 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Drenas

Pjes per Opel zafira 1.9cdti 2006

12 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 21:38 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Drenas

Pjes per OPEL ASTRA

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Korr 21:37 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Drenas

Mercedes-benz ML320 per pjes

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Korr 13:56 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Ferizaj

pjes per mercedes mercedes c 200

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Korr 01:54 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Prishtinë

AUTO-PJES”LENTI “ BEJM SHITJEN E GJITHA PJESVE ��BMW��AUDI��

1 EUR

05 Korr 11:41 Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Prishtinë

BMW X3

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Korr 11:26 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Gjilan

Shitet Ford Focus

450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Korr 17:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

Kemi Pjes Pere Te Gjitha Llojet e Veturave

1 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Korr 04:48 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Gjilan

Shitet per pjes nuk regjistrohet

700 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Korr 04:37 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Drenas

Shitet Audi A6 Automatik per pjes

1 390 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 23:18 Vetura  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Prishtinë

Pjes per peugeot 3008

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Korr 12:53 Vetura  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Drenas

Mini automatic 4x4 me Dogan nga CH

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Korr 11:37 Vetura  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Drenas

ndrrohet me 1 ose 2 vetura te ksaj vleree

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Korr 23:40 Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Ferizaj

Pjes per Ford

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Korr 23:27 Vetura  ·  Peugeot  ·  307  ·  Prishtinë

Shitet Pezhoja per pjes

1 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
01 Korr 22:20 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Dardanë

AUDI a3

1 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Korr 19:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Blej vetura qe si perdorni per pjes pa dogan, rks

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 15:49 Vetura  ·  Audi  ·  200  ·  Mitrovicë

shes pjes per audi 80,90,100

5 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Korr 11:00 Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Prishtinë

BMW X3

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Qer 18:20 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prizren

Audi a4 b7 per pjes

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Qer 17:58 Vetura  ·  Land Rover  ·  Defender  ·  Ferizaj

Land rover defender

135 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Qer 00:42 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Vw Golf 6

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Qer 20:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ferizaj

Vw Polo

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Qer 22:02 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Klinë

Vetur

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Qer 11:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prizren

BLEJ VETURA 049558444

888 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Qer 09:14 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Skenderaj

Ford fiesta

320 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 13:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

Shitet golf 7 2014 2.0 disel

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
24 Qer 17:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

Shitet golf 7 komplet ose per pjes

5 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Qer 11:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Shes Pjes Per VW Golf V 1,9 tdi Golf 4 1.9 tdi

650 EUR Price Reduced

23 Qer 02:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ferizaj

Vetur

1 100 EUR

23 Qer 01:53 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Lipjan

shes pjes per mercedesa 190 edhe 200D 250D

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Per pjes | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione