Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ford | Expedition

04 Shk 22:09 ,

Ford

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Shk 17:06 ,

Shes ford

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Tet 15:42 ,

Ford

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Gush 19:58 ,

USA Ford 2008

17 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Maj 21:09 ,

FORD EXPEDITION

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Maj 22:31 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Shk 21:55 ,

shes ose ndrroj xhypin disel 4 muaj rixhistrim di

1 850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
02 Shk 23:43 ,

shes xhypin disel me rexhistrim4 muj bej ndrrim

1 950 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 13:29 ,

Shes Ford Amerikan

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim