Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Grecav

08 Korr 17:03 ,

Cedy

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 14:18 ,

Shitet vektra 1.6 benzin plin

380 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 17:54 ,

Golf 4

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Shk 16:08 ,

blej te gjitha veturat evjetr

Viti: 1986
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Qer 16:02 ,

She's golfin

550 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 22:02 ,

golf 2

1 900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Shk 20:42 ,

Golf 2

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 22:22 ,

Golf 2 dizell

460 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 20:44 ,

GOLF 3

1 900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Shk 01:37 ,

iveco 15/12

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Tet 14:32 ,

shitet

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Gush 14:19 ,

U shit nga as arsoni

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Mar 13:07 ,

kerkoj puntor per mobileri

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Jan 18:48 ,

Fi

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Jan 11:31 ,

SHITET GOLLF 2

1 350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Qer 11:35 ,

VW Golf 2 -88

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Pri 22:14 ,

Suzuki disel 1.7 turbo

850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 19:16 ,

Gazika ndrrim i mujshem

Viti: 50-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Shk 12:25 ,

Gazika ndrrim i mujshem

Viti: 50-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Shk 22:24 ,

Grecav dizel -07

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Gush 08:44 ,

Gollf 2

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Gush 22:31 ,

Gollfe 2

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim