Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Polo - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 7057
Opel , 345
Audi , 322
BMW , 230
Ford , 106
Peugeot , 94
Renault , 85
Fiat , 84
Citroën , 72
Seat , 33
Škoda , 33
Alfa Romeo , 24
Land Rover , 21
Toyota , 19
Mitsubishi , 16
Jeep , 16
Nissan , 15
Acura , 14
Hyundai , 13
Volvo , 13
Mazda , 12
Smart , 11
Proton , 10
Chrysler , 9
MINI , 9
Kia , 9
Rover , 8
Daihatsu , 8
Dodge , 6
Honda , 6
Daewoo , 6
Lancia , 6
Suzuki , 5
Porsche , 5
Dacia , 4
Zastava , 3
Pontiac , 3
Jaguar , 2
Ssangyong , 2
Bugatti , 2
MG , 2
Aixam , 2
Subaru , 2
Piaggio , 2
Chevrolet , 2
KTM , 2
Spyker , 1
DeTomaso , 1
Hummer , 1
Plymouth , 1
Wiesmann , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Artega , 1
UAZ , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Polo , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Polo Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:47
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Lipjan

Ushite nga Eni

330 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:47
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Lipjan

U shite nga Eni

390 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar

Sot 16:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

polo 1.4 disel

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 16:47
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Lipjan

Ushite nga Eni

330 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:47
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Lipjan

U shite nga Eni

390 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Gjilan

Shitet pikapi Caddy i ardhur nga ����

1 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Gjilan

Pikap Caddy sapo ardhur nga ����

2 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 15:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Shitet Pikapi Caddy sapo ardhur ����

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 13:29 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Audi a6 3.0 quattro S-line me dogan

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 12:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

Polo 1.8 GTI DSG 188*** KM ��������PA DOGANE

12 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gjakovë

VW POLO 1.4 TDI

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Vushtrri

VW Caddy 1.9 TDI / Viti 2005/ Pa DOGAN

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Vushtrri

VW Caddy 2.0 SDI (Dizell) / Pa DOGAN

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Testues i ujit

15 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

VW Polo 1.4 tdi

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Mitrovicë

Polo

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:34 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gjakovë

VW POLO 1.2 BENZIN - 2008

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gjakovë

111

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

POLO 1.4 AUTOMATIK

9 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 15:51 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Therandë

OPEL COMBO NE SHITJE

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Vushtrri

Caddy 1.9 Sdi viti 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

Tiguan 2.0 TDI 150 PS

25 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gjilan

Polo 1.4 tdi Dizel

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Viti

Polo 1.6 TDI 2014 Automatik DSG Me Dogan te Paguar

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Prishtinë

Shes Volkswagen Arteon 3XR-Line

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:40 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Lipjan

passat b7 2.0 tdi automatik dsg 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

Polo 1.4 Dizel

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:17 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Lipjan

Polo 1.6 TDI 2013 Model Life

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:24 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Prishtinë

Mercedes S Class 350 dizel, motori 3.0 cdi, AMG paket

21 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 10:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW Passat 1.4 TSI Highline 2014 me RKS

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW PASSAT 2.0 TDI DSG me RKS

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:55 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan, TABELA RKS, Automatik

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 08:59 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Prishtinë

MERCEDES E 200 cdi, VITI 2013, TABELA RKS, Automatik

10 800 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 08:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

Vw Tiguan 2.0 dsg 2018 URGJENT

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:48 Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Prishtinë

Shitet Peugeot 208 Allure 1.6 HDI NAFTE

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Pejë

Polo 1.4 Disel

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ferizaj

SHES VW POLO 1.4 TDI RKS

41 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat b7 1.6 TDI bluemotion

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:32 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 270  ·  Skenderaj

Mercedes ml270

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:31 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

VW CADDY 2.0TDI 2016 me dogan

9 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Vw golf 6 R_line 1,6 diesel viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:30 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

����VW GOLF 7 GTD DSG PANO SOUND SYSTEM

16 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Prishtinë

Shes Golf 6 Plus 2012 2.0 Tdi manual 6 shpejtsi

8 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:27 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Mitrovicë

POLO 1.6 TDI STYLE 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 08:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

VW POLO 1.6 TDI 2019 RKS I PARË NË KOSOVË

11 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Prizren

Motorra 1.9 dizell per golf 2.3 gjeta audi kombi t2 t3 t4

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:23 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Prizren

Shiten gomat e reja t dimnit M+S R15

135 EUR Price Reduced

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:23 Vetura  ·  Fiat  ·  Brava  ·  Skenderaj

fiat bravo

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:14 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lipjan

Opel

Viti: 2023
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:12 Vetura  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Skenderaj

Fiat dukato

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

Polo 6R 1.4 TDI 2014 Bluemotion 2014-2015

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Prishtinë

Shes Golf 6 Plus 2012 2.0 Tdi manual 6 shpejtsi

8 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Polo | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

polo Polo Polo polo polo polo polo Polo polo Polo

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione