Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Suzuki | Liana

Dje 17:18 ,

Suzuki Liana

599 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Sht 23:14 ,

Suzuki

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Mar 18:59 ,

Vetur e vogel 1.6 - 4x4

1 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Maj 14:50 ,

Suzuki

2 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Jan 23:43 ,

Shes suzuki liana

850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Dhj 11:42 ,

Shes suzukii

800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Dhj 22:29 ,

Suzuki liana

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Gush 19:23 ,

Shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 18:01 ,

Shes suzuki

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Qer 20:50 ,

Shes veturen

1 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Pri 12:49 ,

shitet

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 11:18 ,

shitet ose ndrrohet me ndonje traktor

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Korr 20:39 ,

Shes Suzuki Liana 1.4 diesel

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 19:16 ,

suzuki 4x4

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 15:20 ,

Suzuki Liana

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim