Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

per pjes - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 1034
Opel , 500
Audi , 326
BMW , 270
Renault , 263
Ford , 228
Fiat , 170
Peugeot , 142
Citroën , 90
Alfa Romeo , 79
Nissan , 58
Toyota , 47
Seat , 47
Mazda , 41
Mitsubishi , 37
Kia , 36
Škoda , 36
Hyundai , 36
Land Rover , 34
Volvo , 32
Jeep , 29
Suzuki , 25
Chrysler , 23
Rover , 23
Acura , 17
Honda , 15
Lancia , 14
Smart , 13
Saab , 12
Daewoo , 9
MINI , 8
Alpina , 8
Jaguar , 7
Yugo , 7
Isuzu , 6
Zastava , 6
Subaru , 6
Chevrolet , 6
Lada , 5
Daihatsu , 5
Aixam , 4
GMC , 4
Artega , 3
Tata , 3
Dacia , 2
Maserati , 2
Cadillac , 2
Ssangyong , 2
Pontiac , 2
Spyker , 1
Hummer , 1
Bugatti , 1
Dodge , 1
Corvette , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe per pjes,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj per pjes Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:44 Vetura , Prishtinë

rks invalid doganohet regjistrohet

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:44 Vetura , Drenas

tdi 1.9 049929897

3 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:21 Vetura , Gjakovë

Ford Ka

300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:02 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura per pjes

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:42 Vetura , Therandë

Shes pjes per Mitsubishi Pajero

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:49 Shitorja Vetura , Prishtinë

Kemi Pjes Pere Te Gjitha Llojet e Veturave

300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:48 Vetura , Mitrovicë

Reno clio 1.5 dci 2003 per pjes

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 17:44 Vetura , Mitrovicë

Pjes per Opel Astra Karavan

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:25 Vetura , Lipjan

Kem pjes per pasat

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 17:14 Vetura , Gjakovë

Shitet golf 2

400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 17:05 Vetura , Prishtinë

Shes Pjes Per FORD KA

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:58 Vetura , Prishtinë

Bmw 318i Automatik rks

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:46 Vetura , Gjilan

Pjes per passat

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 16:17 Vetura , Mitrovicë

Pjes per Renault Clio

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:30 Vetura , Gjakovë

Opel Astra F 1.7 TDI ISUZI Motorrin

Sot 09:40 Vetura , Mitrovicë

Shes Pjes Per Audi 100

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:17 Vetura , Mitrovicë

pjes per audi 80 b4 tdi

6 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:24 Vetura , Fushë Kosovë

Sharan 1.9 TDI - Per Pjes - viti 2002 - targa te huaja

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:31 Vetura , Fushë Kosovë

Blej Vetura

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:31 Vetura , Klinë

Blej vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:31 Vetura , Malishevë

Blej Vetura

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:27 Vetura , Besianë

Blej Vetura

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:27 Vetura , Gjakovë

Blej Vetura

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 06:26 Vetura , Rahovec

Blej Vetura

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:26 Vetura , Vushtrri

BLEJ VETURA

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:23 Vetura , Mitrovicë

Blejm Vetura 300 Deri 1000€

1 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:15 Vetura , Mitrovicë

Pjes per Fiat Punto

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:25 Vetura , Drenas

golf 1 tdi rks shitet ndrrohet

Viti: 1984
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 13:45 Vetura , Prishtinë

golf 1 tdi rks shitet ndrrohet

Viti: 1984
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:49 Vetura , Gjilan

Opel astra 1.7 per pjes

400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:43 Vetura , Gjilan

Pjes per opel omega

60 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 10:14 Vetura , Prishtinë

shes pjes per pasat b 7

1 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 10:00 Vetura , Viti

PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 10:00 Vetura , Viti

kemi Pjes per Pezho 207 1.6 hdi 2008 veq pjes jo komplet

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 10:00 Vetura , Viti

Kemi pjes per Peugeot Partner 1.9D me ulse

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 00:43 Vetura , Prizren

Kerkoj karburator per golf 1 1.8 benzin kush ka let kontakto

111 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 00:37 Vetura , Lipjan

Shes pjes per subaru forester 2009 pa motorr

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:28 Vetura , Mitrovicë

Pjes per audi b4 b2 1985

7 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Maj 08:18 Vetura , Ferizaj

Pjes per mercedes a clas 1.7 dizell Gjysautomatik

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 00:54 Vetura , Lipjan

Pjes per Pezho 308 1.6i motor BMW

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Maj 00:45 Vetura , Lipjan

Pjes Per Ford Tranizt 2.2tdci viti 2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 00:34 Vetura , Mitrovicë

pjes per audi 80 b4 tdi

6 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Maj 00:33 Vetura , Drenas

Shiten per pjes alfa

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 00:03 Vetura , Lipjan

AUTO PJESË SERVIS TE DINI 2023. KEMI PJES PER MERCEDES 190

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Maj 23:35 Vetura , Mitrovicë

pjes per audi 80 b4 tdi

5 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Maj 12:52 Vetura , Lipjan

shes pjes per mercedesa 190 edhe 200D 250D

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Maj 11:47 Vetura , Gjakovë

Blej Vetura

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 11:44 Vetura , Prishtinë

Blej vetura per pjes pa dogan , rks 049424346 vibr

1 300 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Maj 11:40 Vetura , Prizren

BLEJ VETURA

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 11:24 Vetura , Drenas

Blej Vetura

1 234 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj per pjes | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • per pjes në kategorinë Elektronika
  • Per pjes në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • per pjes në kategorinë Traktorë | Deutz Fahr
  • per pjes në kategorinë Traktorë | Masey Ferguson
  • Per pjes në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Per pjes në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Per pjes në kategorinë Vetura | Smart
  • Per pjes në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • per pjese në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | C-Class
  • Per pjes në kategorinë Makina

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione