Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Suzuki Të gjitha në Kosovë

Alto , 65
Baleno , 61
Cappucino , 2
Carry , 2
Celerio , 5
Grand Vitara , 114
Ignis , 33
Jimny , 33
Kizashi , 2
Liana , 31
LJ , 9
Maruti , 5
SJ Samurai , 189
Splash , 6
Swift , 108
SX4 , 49
Vitara , 293
Wagon R+ , 74
X-90 , 11

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Suzuki | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:27 Vetura  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Prishtinë

SUZUKI VITARA 4X4 - 1.6 DIZELL - AUTOMATIK - FULL OPSION -

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:33 Vetura  ·  Suzuki  ·  Baleno  ·  Prishtinë

Suzuki Baleno 1.2 Automatik 2017

7 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:21 Vetura  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Prizren

Suzuki swift 1.3 benzin 2010

3 600 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:05 Vetura  ·  Suzuki  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Suzuki Burgman 250 CC

1 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 01:01 Vetura  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Mitrovicë

Suzuki Vitara 4x4 Rks

3 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 22:36 Vetura  ·  Suzuki  ·  SJ Samurai  ·  Dardanë

SUZUKI SAMURAI 1.3 4x4 RKS

4 550 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
19 Qer 20:35 Vetura  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Prishtinë

Suzuki SX4 1.6B 4x4 manual

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 15:24 Vetura  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Prishtinë

Suzuki Vitara 4x4 Allgrip Kamerë Navi StartStop

12 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
17 Qer 01:48 Vetura  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Ferizaj

Suzuki vitara 1.0

18 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Qer 01:48 Vetura  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Vushtrri

Ne shitje

2 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 12:00 Vetura  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Mitrovicë

Shitet Suzuki Vitara

12 500 EUR

13 Qer 23:30 Vetura  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Prishtinë

SUZUKI VITARA GL+

15 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Online
13 Qer 22:19 Vetura  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Pejë

Shes ndrroj suzuki grand vitara 2.0 dizell rks 1 vit

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Qer 12:49 Vetura  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Prishtinë

Shitet Suzuki Vitara GL+ Automatik 1.4 benzin 140hp

15 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Qer 13:59 Vetura  ·  Suzuki  ·  Wagon R+  ·  Prizren

SUZUKI

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
27 Maj 10:18 Vetura  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Mitrovicë

Shitet SUZUKI VITATA

12 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 04:59 Vetura  ·  Suzuki  ·  Jimny  ·  Mitrovicë

Shitet Suzuki Jimmy

17 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
19 Maj 15:38 Vetura  ·  Suzuki  ·  Baleno  ·  Prishtinë

SUZUKI BALENO 1.2 BENZIN MANUAL 2017 RKS 1 VIT

7 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Maj 10:50 Vetura  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Ferizaj

Suzuki

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 00:37 Vetura  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Pejë

Shes Suzuki grand vitara 4#4 2.0 turbo dizell rks 8 muj

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Maj 18:01 Vetura  ·  Suzuki  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Suzuki Vvt 1.5 B 2005 RKS 1VIT

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 16:15 Vetura  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Gjilan

Suzuki vitara

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 23:32 Vetura  ·  Suzuki  ·  Model tjetër  ·  Vushtrri

Suzuki 4x4 benzin

1 700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 21:31 Vetura  ·  Suzuki  ·  Model tjetër  ·  Vushtrri

Gjip suzuki 4x4

1 700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 18:22 Vetura  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Prishtinë

Suzuki vitara 1.6B 4X4

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Pri 12:48 Vetura  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Prishtinë

Suzuki Swift 1.0 Benzin Rks.

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 11:31 Vetura  ·  Suzuki  ·  Alto  ·  Gjilan

Suzuki alto 2011god 1.0 benz

3 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Pri 14:44 Vetura  ·  Suzuki  ·  Alto  ·  Gjilan

Suzuki 2011 god 1.0 benz

3 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 22:27 Vetura  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Gjilan

Suzuki

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 20:05 Vetura  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Vushtrri

Kerkoj Pronarin e Vetures Suzuki Vitara

8 999 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Pri 00:17 Vetura  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Gjakovë

Suzuki Grand vitara !!!

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 00:11 Vetura  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Gjakovë

Suzuki Grand vitara !!!

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 20:42 Vetura  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Ferizaj

SUZUKI GRAND VITARA 2.0

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 14:10 Vetura  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Besianë

Shes Suzuki Grand Vitra 4x4 Targa Gjermane

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 20:36 Vetura  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Gjilan

Suzuki Grand Vitara 1.9 DDIS 4x4 2007

5 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 13:02 Vetura  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Burim

Shes pjes per suzuki vitara 1.6 benzin

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Mar 12:42 Vetura  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Prishtinë

OFF ROAD SUZUKI VITARA

9 999 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Mar 15:02 Vetura  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Gjakovë

Suzuki Grand Vitara

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Mar 19:05 Vetura  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Mitrovicë

Suzuki vitara

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Mar 01:13 Vetura  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Prizren

•2023 Suzuki Swift GL+ Hybrid 1.2 Benzin Automatik •

1 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Mar 21:14 Vetura  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Drenas

PJESE PER GRAND VITARA 2.0 -2001-2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Mar 21:14 Vetura  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Drenas

PJESE PER SUZUKI GRAND VITARA 1.9 -2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Mar 15:18 Vetura  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Pejë

Suzuki Vitara

2 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
02 Mar 11:51 Vetura  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Pejë

Suzuki Vitara

2 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
28 Shk 19:01 Vetura  ·  Suzuki  ·  Jimny  ·  Pejë

Suzuki Jimmy

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 16:42 Vetura  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Gjakovë

Shitet Suzuki Swift

18 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
25 Shk 14:00 Vetura  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Pejë

Suzuki Vitara

2 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
24 Shk 18:02 Vetura  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Drenas

Suzuki Vitara 1.6

3 700 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 18:57 Vetura  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Ferizaj

Shitet Suzuk SX4 4x4

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Suzuki | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione