Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | BMW | 123

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | BMW 123 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 13:35 ,

BLEJ TE GJITHA LLOJET E KATALIZATORVE

1 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Maj 12:11 ,

Shitet BMW 123d viti 2010

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 14:09 ,

shiten fellne me goma te mira 18

370 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 20:04 ,

Shitet bmw 123d 2010

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 16:04 ,

BMW 123d M-Paket

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 11:39 Shitorja ,

BMW 123D

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 19:50 ,

bmw fellne 15 me 5 bira

150 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Jan 17:34 ,

Shitet Prekulic e posa ardhur nga zvicrra ngjendje perfekte

650 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Dhj 15:39 ,

Shiten panella solare te ardhura nga gjermania

100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Tet 15:43 ,

Bmw e 46

4 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 09:59 ,

Bmw e 46

4 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Korr 16:27 ,

BMW 1 123D 2.0 TDI DSG

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Maj 14:33 ,

Biciklet

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 10:19 ,

Biciklet

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Pri 16:40 ,

Biciklet

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Shk 20:27 ,

BMW E30

2 300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Jan 10:40 ,

BMW X1 23d Ndrrim

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 10:27 ,

Shitet bmw 123d viti 2008 2.0 Dizel Veturs osht M-

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 13:51 ,

shitet kolica per vetur

120 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Dhj 12:27 ,

Bmw

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Nën 16:34 ,

Traktor

3 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Tet 11:55 ,

BMW 123

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Sht 17:19 ,

BMW 123D 204ps BITURBO 120KM TE GARANTUME

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Sht 20:55 ,

Shitet aparati per akullore

1 250 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Gush 13:30 ,

Trenerka+Maic 16.99€

17 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Qer 17:53 ,

BMW X1 23d

14 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Maj 20:55 ,

Reno master

4 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Maj 20:43 ,

BMW 123 dizel

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 18:19 ,

Bmw 123D M paket

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 02:00 ,

Blej ker tlir 250 300 euro

300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Dhj 13:26 ,

SHITET bateri e re me garancion 2 vjet

35 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Dhj 19:28 ,

Shes maqinat per hekra me kput me kthy

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Tet 19:46 ,

Shitet Maksikoz per fmi

30 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Sht 17:43 ,

Grirje kuzhine

7 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Gush 17:59 ,

bmw 123d

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Gush 13:35 ,

bmw 123 D

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 09:06 ,

Bmw 123d

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Pri 19:08 ,

Bmw

660 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 19:42 ,

Fellne per X5

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Nën 19:44 ,

bmw

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 17:40 ,

Thengjill (qymyr)

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Sht 18:51 ,

Xbox one

100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Korr 22:20 ,

BMW 123

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Maj 11:53 ,

Shes fellgat urgjent per golf 5 passat

150 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Pri 12:48 ,

Dekor Spray

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Pri 08:20 ,

Sksr me plin

150 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Pri 09:45 ,

mraket me qira

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Shk 16:43 ,

Shitet Jakne per Femra urgjent pak shum e perdorur

30 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Jan 20:16 ,

Shes fellnet

220 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | BMW 123 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione