Viti | Makina | Vetura | BMW | Seri 1

116 , 8
118 , 3
120 , 5
123 , 1
125 , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Viti,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 13:16 ,

Shitet BMW 116 D 2.0 Dizel Dynamic 2012 me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 21:45 ,

SHITET BMW 116 2.0 2011

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 18:29 ,

Shitet BMW 120 automatik ose ndrrohet me nje vetur 7 ulse

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Jan 13:53 ,

BMW 116i BENZIN 2007 RKS

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 14:31 ,

Bmw 2.0’automatik diesel,e sapo doganuar RKS 155.995 km....

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Dhj 18:15 ,

BMW. Kock

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Nën 14:20 ,

- Bmw 120D - Diesel 2.0 - Viti Prodhimit 2006 -Rks

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Korr 22:00 ,

Shes Bmw 118d

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 10:32 ,

I shitur

3 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 21:55 ,

Kamin

70 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Gush 09:00 ,

BMW 120 2.0 DIZEL 2007 MANUEL 6SHPEJTSI RKS 1VIT

5 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Qer 16:51 ,

UU SHIIIIIIIITTTTT FLM

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 15:39 ,

Bmw 2.0d Automatik, ( Mundèsi Ndrrimi... )

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Shk 18:19 ,

Bmw 123D M paket

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 00:30 ,

Shitet

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Nën 20:04 ,

Bmw 120d

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 13:06 ,

Bmw 118 d

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Sht 17:00 ,

Shes BMW

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
08 Tet 16:54 ,

Bmw 118 1.8

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Gush 23:39 ,

BMW 116 benzin -83

Viti: 1983
Kilometrazha: 450 000 - 499 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione