Prishtinë | Makina | Vetura | Citroën | C4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Citroën C4 | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:20 Shitorja ,

Prime rent a car

20 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:20 Shitorja ,

Prime rent a car

20 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 02:10 ,

Urgjent shitet Citroen C4 Cactus 2016

9 500 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 17:47 Shitorja ,

CITROEN C4 1.6 HDI 150000KM 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:42 ,

Citroen c4 1.6 dci 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:39 Shitorja ,

Citroen C4 2.0 HDI Exclusive

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:17 ,

Citroen C4 1.6 HDI 2011 Me Doganë

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 19:00 ,

Citroen

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 14:22 ,

Shitet vetura Citroen C4 1.6

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 15:06 ,

Citroën C4 1.6-HDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 17:46 ,

Prime rent a car

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Maj 17:46 ,

PRIME RENT A CAR

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
30 Pri 17:54 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Pri 14:42 ,

Citroen C4

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Pri 14:42 ,

Citroen C4

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 00:06 ,

Shitet vetura

6 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 10:05 ,

Citroen C4

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 15:36 ,

CITROEN C4

Viti: 2018
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Pri 23:49 ,

CITROEN C4 1.6 DIZEL 2008 RKS 5 MUJ

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 18:15 ,

U Shit - Citroen C4 1.6 HDI -09

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 04:36 ,

shitet citroen c4 automatik i shitur

Viti: 2005
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
08 Mar 23:01 ,

Shes Citroen c4 picasso 7 vena

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Shk 16:54 ,

Shitet citroen c4 pikaso

5 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Shk 02:05 ,

Citroen

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 15:44 ,

Shes citroen c4 edhe skoda octavia

2 699 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Shk 15:01 ,

U shit

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 20:19 ,

Citroen c4 ndrrim me riga

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Jan 18:05 ,

Shes citroen c4

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 10:27 ,

Citroen C4 1.6 2007 automatik

4 599 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 11:09 ,

Citroen

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 19:17 ,

Citroen

2 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Jan 19:27 ,

Citroen C4

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Jan 22:28 ,

Citroen

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Jan 12:48 ,

citroen c4 automatik

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 12:48 ,

citroen c4 automatik 1.6 hdi full

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Jan 18:47 ,

Citroen c4 automatik

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 18:47 ,

citroen picasso c4 1.6 hdi automatik 8muj rks

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 17:44 ,

Citroen c4

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 20:43 ,

Shes Citroen C4

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Dhj 22:45 ,

Shes citroen c4 2.0

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 18:32 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Dhj 11:34 ,

CITROEN C4 1.6 DIESEL AUTOMATIK

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Dhj 12:21 ,

Citroen c4 Automatic

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Dhj 21:03 Shitorja ,

U SHIT

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Dhj 16:09 ,

Shitetet Vetura

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Dhj 00:45 ,

Shitet citroen c4 2.0 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 09:25 ,

Citroen

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Citroën C4 | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione