Prishtinë | Makina | Vetura | Citroën

2 CV , 1
AX , 8
Berlingo , 253
BX , 4
C1 , 24
C2 , 32
C3 , 341
C4 , 228
C5 , 199
C6 , 2
C8 , 10
C-Crosser , 4
C-Elysée , 18
CX , 1
DS3 , 5
DS4 , 8
DS5 , 9
Evasion , 5
Jumper , 68
Jumpy , 63
Nemo , 24
SAXO , 41
Xantia , 26
XM , 1
Xsara , 156
ZX , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Citroën | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:08 ,

Shite c3 1.4 dizell ndrrohet me vetur ma tmadhe

2 750 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:46 ,

Prime rent a car

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:46 ,

PRIME RENT A CAR

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 17:44 ,

Citroen C4 1.6 HDI 2011 Me Doganë

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:31 ,

Shitet URGJENT CITROENI

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:46 ,

Shitet Citroen NEMO 1.4 Disel 2009

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:38 ,

CITROEN C4 2007 “1.6 HDI” 2 MUAJ RKS , KLIMA AC

3 470 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:16 ,

CITROEN C3��AUTOMATIK+TIPTRONIK + F1�� Exclusive - V.P 2004

3 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:31 ,

Citroen berlingo 2.0 hdi 5 ulese klima A/C

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:59 Shitorja ,

C4 GRAND PICASSO 7 ULESE

10 500 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:43 ,

Citroen c3 automatik

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:25 ,

CITRUEN XSARA 1.6 HDI Viti 2009

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:23 Shitorja ,

Citroen C5 1.6 HDI manual

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:23 Shitorja ,

Citroen DS4 2.0 HDI sport bi-xenon

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:22 Shitorja ,

Citroen C4 2.0 HDI Exclusive

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:10 Shitorja ,

CITROEN C4 1.6 HDI 150000KM 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:58 ,

Citroen c3

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:51 ,

Citroen Nemo

3 900 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:18 Shitorja ,

Prime rent a car

20 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:14 Shitorja ,

Prime rent a car

20 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 11:41 ,

citroen jumpy 1.6hdi nga zvicra

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:57 ,

Citroen c5 1.6 dizel hdi 1 vit rks

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:51 ,

CITROEN DS5 1.6 HDI 112 PS AUTOMATIK

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:47 ,

CITOREN C3 1.6 HDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:09 ,

Shitet Citroen c5-Special Limited Edition

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:38 ,

CITROEN C3 1.4 BENZIN RKS VITI 2010

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:35 ,

Citroen C3 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 00:09 ,

Shitet citroen c3 Rks 8 muaj 2003

2 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:50 ,

RENT A CAR

35 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 17:01 ,

Citroen C3

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:09 ,

Shitet Citroen jumpy

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:37 ,

Citruen

6 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 22:35 ,

Citroen C4 Grand Picasso 1.6 Hdi 2008 Rks Ndrrim i mundshem

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 19:00 ,

Citroen

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 03:01 ,

Shiten Bandasht 15 inch Pezho Citroen

89 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
04 Maj 12:07 ,

Citroen berlingo 2.0 hdi

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 12:01 ,

citroen DS5 hibrid - dizel 2013 rks 74500 km

14 550 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
04 Maj 12:01 ,

citroen DS5 Hibrid - dizel 2.0 hdi

14 550 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
04 Maj 11:45 ,

Citroen c3

280 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Maj 01:51 ,

Citroën C4 1.6-HDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 01:18 ,

Shitet CITROEN C3 full panorama

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
03 Maj 12:48 ,

Citroen C3 automatik 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 09:24 ,

Shitet Vetura Citroen C5 2005 2.0 HDI

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Maj 23:28 ,

Citroën DS5 2.0 Automatik 2012

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 21:20 ,

Citroen

680 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 20:36 ,

Citroen

680 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Pri 17:54 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Pri 14:42 ,

Citroen C4

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Pri 14:42 ,

Citroen C4

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 17:55 ,

Citroen C3 Diezel

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Citroën | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione